BezpieczneWakacje.pl PDF Drukuj Email

 
Wakacje z Hufcem Pracy PDF Drukuj Email

WAKACJE Z HUFCEM PRACY

 
Wakacyjny konkurs PDF Drukuj Email

Zachęcamy uczniów klas 0 - III naszej szkoły do udziału w wakacyjnym konkursie „Zostań Dzielnicowym Frankiem” organizowanym przez podlaską policję. Polega on na układaniu rymowanek  jako odpowiedzi na zagadki dotyczące bezpieczeństwa zamieszczone co wtorek rozpoczynając od 4 lipca na stronie internetowej policji. Szczegóły na www.podlaska.policja.gov.pl, baner Akcja „Zostań dzielnicowym Frankiem”.

Życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom!

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/17 PDF Drukuj Email

W deszczowej aurze ale z radością i dumą, że  wszyscy uzyskali promocję do  następnej klasy zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Po Mszy świętej dziękczynnej w katedrze klasy IV- VI spotkały się w sali gimnastycznej,  by uroczyście podsumować miniony rok szkolny.  W przemówieniu pani dyrektor  Iwona Borawska pogratulowała uczniom  i ich  rodzicom sukcesów,  podziękowała za pracę nauczycielom i   wszystkim pracownikom szkoły. Wręczone zostały nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, pracę w samorządzie szkolnym, PCK oraz za osiągnięcia sportowe. Uczniowie kończący rok szkolny z wyróżnieniem  otrzymali świadectwo z paskiem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość zakończył występ Julii Karwowskiej z piosenką „Słoneczne wakacje”. W salach lekcyjnych uczniowie klas I - VI  odebrali świadectwa z rąk wychowawców oraz podziękowali wychowawcom i nauczycielom za całoroczną pracę.

 

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email

22 czerwca odbył się apel poświęcony bezpiecznemu wypoczynkowi dzieci podczas wakacji. Klasy trzecie przygotowały wiersze przedstawiające zasady bezpiecznego zachowania w górach, nad wodą i w lesie. Montaż przeplatany był piosenkami wykonanymi z wakacyjnym entuzjazmem i radością. Dziewczynki z klasy II b  wykonały  oryginalny układ taneczny z kolorowymi wstążkami. Gościem specjalnym była rzecznik KMP w Łomży st. aspirant Ewelina Szleszyńska, która uczuliła dzieci na rozsądne i bezpieczne zachowanie podczas wakacji.

Po  zakończeniu części artystycznej pani Beata Wadowska wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu „Mistrz czytelnictwa” oraz podziękowania uczniom pracującym w aktywie bibliotecznym. Natomiast pani Wioletta Wądołowska wręczyła nagrody uczestnikom konkursu „Łomżyńskie widoki”.

Kończąc apel pani wicedyrektor Bożena Wykowska podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę i życzyła udanych wakacji.

Fotogaleria

 
Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Od 7 czerwca rodzice uczniów kl. I-III mogą składać karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej na rok 2017/2018. Druki do pobrania u nauczycieli świetlicy lub w sekretariacie szkoły. Wypełnione karty należy składać w sekretariacie.
Zapisy trwają do końca czerwca.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 70


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości