Puchar Prezydenta Miasta Łomży wyjechał do Ełku PDF Drukuj Email

Puchar Prezydenta Miasta Łomży  wyjechał do Ełku

W dniu 09.11.2017 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża zorganizował III Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego. Wzięły w nim udział następujące drużyny:

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email

Zebrania z rodzicami

14 listopada 2017r. godz. 16:30 kl. IV-VII

16 listopada 2017r. godz. 17:00 kl. I-III

21 listopada 2017r. godz. 17:00 kl. 0

 
XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” PDF Drukuj Email

XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

im. majora Marka Gajewskiego

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.

O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Więcej…
 
Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów. PDF Drukuj Email

,,Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów"

Dnia 3 listopada 2017 roku  uczniowie klas siódmych wzięli udział w regionalnych warsztatach interdyscyplinarnych ,,Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów" odbywających się  w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Jednym z innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych podczas zajęć była prezentacja holograficzna postaci Marszałka Józefa Piłsudskiego, oparta na technologii żywego obrazu w przestrzeni. Uczniowie zapoznali się z biogramami wielu zasłużonych osób, również z tymi z Ziemi Łomżyńskiej walczącymi o wolną i niepodległą  Polskę.

Organizatorom spotkania serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję historii.

Galeria

 
Pierwsze książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. PDF Drukuj Email

Nasza szkoła - uczestniczy w realizacji  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” .
Od września rozpoczęliśmy zakup książek do biblioteki szkolnej za kwotę 15 tysięcy zł.. Nasi czytelnicy są bardzo zainteresowani nowościami, czekają z niecierpliwością na możliwość wypożyczenia książek. Staramy się, aby książki szybko dotarły do rąk  czytelników.
W tym miejscu dziękujemy uczniom z aktywu bibliotecznego, którzy wspierają nas w opracowaniu technicznym nowych zbiorów.

Beata Wadowska, Dorota Kaja

Oto pierwsze zakupy..

 
Wyjście do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży PDF Drukuj Email

Wyjście do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie klasy 7b w dniu 27.10.2017 roku spotkali się z doradcą zawodowym p. Anną Dobrowolską w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z metodami aktywnego poszukiwania pracy, możliwością zatrudnienia na lokalnym rynku, ofertami pracy oraz instytucjami wspierającymi osoby poszukujące pracy. W życiu każdego młodego człowieka przychodzi moment kiedy musi podjąć decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia. Między innymi dlatego uczniowie mieli okazję wykonać test samooceny Hollanda , poznać Barometr zawodów w roku 2017 roku w powiecie łomżyńskim , mieście Łomża oraz  zapoznać się z  tajnikami pisania CV-życiorysu zawodowego.

Na zakończenie spotkania uczniowie zadawali pytania  oraz poznali zasady udziału w bezpłatnych szkoleniach uzupełniających kwalifikacje zawodowe oraz  umożliwiających nabywanie nowych kwalifikacji osobom bezrobotnym.

Opracowanie:  mgr Anna Pawelec

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 73


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości