Konkurs pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie” PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają dzieci z oddziałów zerowych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie”. Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Będzie miał formę prezentacji przez uczestnika dowolnej piosenki patriotycznej lub dawnej pieśń żołnierskiej. Dla uczestników przewidziano dyplomy, dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje zawiera regulamin.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

dr Iwona Borawska

Organizatorzy: Elżbieta Polakowska, Katarzyna Cwalina, Sylwia Jankowska

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Karta informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych zostanie umieszczona na stronie i wysłana do szkół w późniejszym terminie.

 
Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email

Zebrania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

19 marca godz. 17.00- klasy I- III

20 marca godz. 17.00- klasy IV-VIII.

Serdecznie zapraszamy!

 
Grający wiatr PDF Drukuj Email

Muzycy agencji MAT po raz kolejny  sprawili uczniom naszej szkoły muzyczną ucztę.  Wszystko za sprawą   poruszających serce i  duszę utworów granych na fletni Pana, oboju oraz flecie poprzecznym.  Motywem głównym  audycji były walce w krainie Pani Muzyki.  Konkurs wokalny  w grupie uczniów klas pierwszych wygrała Ewa Truchel z klasy I b  natomiast konkurs wiedzy  Nikola Kaszuba z klasy III a.

 

 
Zaproszenie do udziału w konkursach PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim „Wszyscy jesteśmy tacy sami” – adresowanego do uczniów klas IV-VII  łomżyńskich szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest samodzielne napisanie wiersza na powyższy temat.

Finał konkursu odbędzie się  w kwietniu  2019 roku. Lista laureatów, miejsce, termin oraz godzina wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4lomza.pl oraz przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu. Liczymy na udział w konkursie i życzymy powodzenia.Organizatorzy konkursu: mgr Katarzyna Sobuta  oraz mgr Beata Nowacka

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wszyscy jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dzieci” adresowanym do uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej na powyższy temat.

Finał konkursu odbędzie się  w kwietniu  2019 roku. Lista laureatów, miejsce, termin oraz godzina wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4lomza.pl oraz przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu. Liczymy na udział w konkursie i życzymy powodzenia.Organizatorzy konkursu: mgr Katarzyna Sobuta  oraz mgr Beata Nowacka

dr Iwona Borawska

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4

im. Generała Władysława Andersa w  Łomży

 
Projekt E-Twinning "600 Postkarten zum 600 Jubiläum der Stadt Łomża in Polen" PDF Drukuj Email

W I semestrze bieżącego roku szkolnego 18 uczniów z klas 8a i 8b wzięło udział w międzynarodowym projekcie E-Twinning pt: "600 Postkarten zum 600 Jubiläum der Stadt Łomża in Polen" - "600 pocztówek na 600-lecie miasta Łomża w Polsce". Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Łomży Pan Mariusz Chrzanowski. Nasi uczniowie wymienili się pocztówkami z uczniami z miejscowości Yiannitsa w Grecji. Pocztówki w języku niemieckim zawierały podstawowe informacje na temat naszego miasta i szkoły, zainteresowań uczniów i sposobów spędzania przez nich czasu wolnego.

Dnia 28.02.2019 uczniowie uczestniczący w projekcie wzięli udział w uroczystym podsumowaniu projektów organizowanych z okazji 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Inicjatorem przedsięwzięcia było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Łomża. Pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w projektach w imieniu prezydenta Mariusza Chrzanowskiego wręczył jego zastępca Andrzej Stypułkowski. Galeria

 
Opłata za obiady - marzec PDF Drukuj Email

Opłata za  obiady  w miesiącu marcu 2019 r. dla uczniów z klas I – VIII wynosi

21 dni * 3,60zł = 75,60 zł

Wysokość kwoty za żywienie w oddziałach przedszkolnych  podają wychowawcy grup.

Opłatę należy uiszczać przelewem na konto:

28 1560 0013 2552 4806 7000 0001

do 7-go  marca  2019r. z dopiskiem    opłata za obiady, imię i nazwisko dziecka, klasa

Uczniowie,  za których  rodzice które nie dokonali opłaty  w podanym  terminie ( a opłata  nie została zaksięgowana na koncie szkoły do 10-go) , w dniu 11.03.2019. (poniedziałek), nie będą mogli przebywać w  stołówce i jeść posiłków, aż do chwili uregulowania należności, zgodnie z regulaminem. W przypadku nieregularnych opłat  za dwa ostatnie miesiące rodzic płaci zaległość, a dziecko zostaje skreślone z listy korzystających z wyżywienia.  Opłaty za żywienie należy dokonywać wyłącznie w miesiącu, którego wpłata dotyczy. Prosimy   wpłacać prawidłową kwotę.                          

Prosimy o przestrzeganie terminu w dokonywaniu wpłat,(regulamin stołówki szkolnej SP nr4,&3.poz5.)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 102


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.pl

BohaterOn w Twojej Szkole

Telefony zaufania

Sonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości