Akcja dekoracja w barwach biało-czerwonych PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji :

 

 
Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email

Zebrania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

20 maja  godz 17.00 - kl. IV- VIII

21 maja godz. 17.00 - kl. I- III

kl. III a  - 20 maja

kl. I a - w czerwcu

Zapraszamy!

 
Kangur matematyczny PDF Drukuj Email

21 marca2019 roku odbyła się XXVIII edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. W konkursie brało udział 75 uczniów z naszej szkoły. W dniu konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie składankę przestrzenną w postaci kuli-breloczka.

Dostępne są już wyniki tegorocznej edycji. Najwyższe wyniki osiągnęli:

Kategoria  ŻACZEK

ŻUKOWSKI SZYMON - KL II c wyróżnienie

SZCZĘSNA ZUZANNA-  KL II b wyróżnienie

KategoriaMALUCH

WLECIAŁ PATRYCJA-  KL IV e wyróżnienie

MANDZIUK SZYMONKL- IV e wyróżnienie

DZIEKOŃSKI KACPER- KL IVe wyróżnienie

Kategoria BENJAMIN

DOBROWOLSKA MARTA- KL V c wyróżnienie

JEŻEWSKI KACPER- KL V d wyróżnienie

Kategoria KADET

KLECHOWSKI SZYMON KL VII b- wynik bardzo dobry

ŻEBROWSKI OSKAR- KL VII c wyróżnienie

Gratulujemy !

Szkolny Koordynator Konkursu

Anna Kozikowska

 
Łomżyńska „Czwórka” w ścisłym finale Ligi Mazowieckiej! PDF Drukuj Email

Kolejny sukces mają na swoim koncie zawodniczki reprezentujące UKS4 Łomża. Są to uczennice  Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. Dziewczęta  pokonały Unię Basket Ostrołęka 63:20, awansując tym samym do finału Ligi Mazowieckiej U11K. Rozgrywki odbędą się w najbliższy wtorek 21 maja 2019 w Grodzisku Mazowieckim. Łomżanki zmierzą się z zespołami reprezentującymi Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki. „Pierwszy mecz zagramy z drużyną z Grodziska Mazowieckiego. Jest to bardzo dobrze dysponowana drużyna grająca już od dwóch lat w lidze. W ostatnim turnieju okazały się od nas nieco lepsze. Pokonały nas 35:30, lecz wyciągnęliśmy wnioski i znamy ich słabe  strony. Mam nadzieję, że pozwoli to nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.” - mówi trener łomżyńskiego zespołu Marcin Piotrowski. Drugi mecz zawodniczki z Łomży rozegrają z drużyną Piaseczna. „Będzie to zacięta walka o miejsca na podium, więc musimy dać z siebie wszystko. Zależy nam na wygranej, bo to nie tylko wielki sprawdzian umiejętności dla naszej drużyny, ale też doskonała promocja Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży i  Miasta Łomża – komentuje trener Piotrowski, dodając: „Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nas wspierają: Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, Pani Dyrektor SP4 Łomża Iwonie Borawskiej oraz Panu Arturowi Ciborowskiemu Dyrektorowi ZSTiO nr 4 w Łomży. Bez pomocy i ogromnego zaangażowania tych osób nie udałoby się nam zajść tak daleko”.

 
Super Czytelnik Klasy II PDF Drukuj Email

Dnia 15 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się XIX edycja miejskiego konkursu Super Czytelnik Klasy II. Naszą szkołę reprezentowali Julia Faryna z klasy II a, Jakub Wierciszewski z klasy II b i Iga Chojnowska z klasy II c.

Wyróżnienie otrzymała Iga Chojnowska. Gratulujemy ! Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów! Galeria

 
Koktajlowe przysmaki PDF Drukuj Email

Firma Sebex w ramach „Programu dla szkół” dostarcza  uczniom klas I- V naszej szkoły   świeże warzywa i owoce oraz  mleko i przetwory mleczne ( jogurty, serki).   15 maja  pani Ania, reprezentująca firmę ,  przeprowadziła   zajęcia edukacyjne promujące spożywanie tych produktów.  Dzieci miały okazję  utrwalić swoją wiedzę na temat  wartości odżywczych  mleka oraz    owoców i konieczności ich  jak najczęstszego spożywania .  Wszyscy  też mogli degustować przygotowany na miejscu,świeżutki ,  pyszny   truskawkowo- bananowy koktail .

„Program dla szkół” realizowany jest przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przy wsparciu finansowych środków unijnych oraz krajowych. Ma on na celu  promowanie wśród uczniów zdrowej diety  poprzez udostępnianie  świeżych produktów oraz  prowadzone działania edukacyjne .  W tym celu nauczyciele korzystają z zamieszczonych  na stronie  KOWR materiałów  dydaktycznych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 106


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.pl

BohaterOn w Twojej Szkole

Telefony zaufania

Sonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości