Dzień Otwarty -2017 PDF Drukuj Email

Dnia 15 marca 2017 roku zorganizowany został w naszej szkole ,,Dzień Otwarty Szkoły”.
Gościliśmy dzieci pięcioletnie i sześcioletnie wraz z rodzicami. Zebranych powitali serdecznie i radośnie  uczniowie klasy IIIa występem muzycznym  przygotowanym  pod kierunkiem pani Justyny Zduńczyk.
Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Bożena Wykowska,  która oficjalnie powitała przyszłych uczniów naszej szkoły  i ich rodziców. Z kolei dzieci oddziałów przedszkolnych, prezentując piękny układ taneczny, zachwyciły licznie zgromadzoną publiczność  swoimi umiejętnościami tanecznymi.
Tradycyjnie odbyło się  podsumowanie  XIV edycji konkursu plastycznego ,,Szkoła moich marzeń’’, którego dokonała współorganizatorka przedsięwzięcia pani Małgorzata  Juchimowicz.
Kolejną atrakcją spotkania była barwna recytacja wiersza w wykonaniu  jednej z  uczennic klasy IId. W dalszym ciągu  pani wicedyrektor Bożena Wykowska  zaprosiła obecnych na uroczystości gości na wirtualny ,,spacer po szkole’’. Zaprezentowała bogaty dorobek naszej szkoły oraz  interesującą ofertę edukacyjną. Następnie odbył  się  pokaz umiejętności sportowych w wykonaniu uczniów klasy Va.
Uroczystość zakończył  występ uczennic klas IV-VI, które popisały się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Przybyli goście zostali zaproszeni do zwiedzenia szkoły, obejrzenia sal lekcyjnych, skorzystania z przygotowanych propozycji. ,,Dzień Otwarty Szkoły” cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Upłynął w ciepłej, serdecznej atmosferze .

https://wzasiegu.pl/lomza/dzien-otwarty-w-szkole-podstawowej-nr-4-w-lomzy-foto/

 
Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża PDF Drukuj Email

Świetny dzień dla łomżyńskiej koszykówki i dla Uczniowskiego Klubu Sportowego 4 Łomża!!!!

11 marca 2016 roku drużyna dziewcząt wygrała dwa mecze w lidze U12 w tym jeden z liderem grupy Orkan Zambrów.

UKS 4 Łomża. 33 do 32 Orkan Zambrów
UKS 4 Łomża 33 do 28. MKS 45 Białystok

We wtorek 14 marca dziewczęta z UKS 4 Łomża odniosły kolejne zwycięstwo. Wygrały mecz rewanżowy z Orkan Zambrów 19 do 10 i tym samym udowodniły, że wcześniejsza wygrana nie była przypadkiem.

Chłopcy z UKS 4 Łomża 11 marca wygrali dwa mecze w młodej lidze Żubrów.

UKS 4 Łomża. 45 do 23 Żubry Białystok 
UKS 4 Łomża. 21 do 17 Batory 45 Białystok

Brawo i tak dalej !!!! Dumą Łomży jest tylko UKS 4.

Trenerem dziewcząt jest p. Marcin Piotrowski.
Trenerem chłopców  jest p. Piotr Dziekoński

 
WYNIKI XIV EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ SZKOŁA MOICH MARZEŃ ” PDF Drukuj Email

Na konkurs nadesłano 23 prace plastyczne. Komisja w składzie: p. Ewa Filochowska –Karwowska (Teatr Lalki i Aktora w Łomży) i  p. Przemysław Karwowski (Teatr Lalki i Aktora w Łomży) przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Monika Modzelewska – Publiczne Przedszkole nr 5 w Łomży

II miejsce – Maja Norowska – Publiczne Przedszkole nr 10 w Łomży

III miejsce – Aleksandra Cwalina – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 4  w Łomży

wyróżnienia –   Daria Niebrzydowska – Publiczne Przedszkole nr 10 w Łomży

Julia Faryna -  Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży

Lena Gutowska – Publiczne Przedszkole nr 9 w Łomży

 

Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły, a upominki p. Krzysztof Staniórski, właściciel sklepu „Pamiątki z Łomży ”.

Gratulujemy laureatom konkursu !

Gratulujemy nauczycielom, pod których kierunkiem powstały piękne prace plastyczne !

Serdecznie zapraszamy za rok do udziału w XV jubileuszowej edycji konkursu „Szkoła moich marzeń ”.

Małgorzata Juchimowicz

 
Pyszne i zdrowe koktajle owocowe PDF Drukuj Email

3 marca uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w warsztatach promujących zdrowy styl życia.  Przedstawicielka firmy Sebex (dostawca mleka  oraz owoców i warzyw  w ramach programu ARR) prezentowała sposób wykonywania w domowych warunkach pysznych koktajli  mleczno - owocowych. Zwróciła przy tym  uwagę na  wartości odżywcze mleka i jego   wpływ na rozwój młodego organizmu.  Dzieci miały możliwość   konsumowania przygotowanych  koktjali bananowo- truskawkowych.

Kilka tygodni wcześniej odbyło  spotkanie z panią dietetyk, która  omawiała  aktualną piramidę żywieniową i rolę poszczególnych produktów w codziennej diecie. To działanie edukacyjne wpisało się w realizację programu profilaktycznego szkoły.

Milo nam poinformować, że w konkursie firmy Sebex  „Owocki pl.” nagrody z naszej szkoły zdobyli: Kacper Dziekoński, Wiktoria Chojnowska, Justyna Dudas i Marek Borowski.

Gratulujemy!

Fotogaleria

 
Łomża – moja mała Ojczyzna PDF Drukuj Email

23 lutego 2017 roku  po raz XIII  odbył się w naszej szkole  konkurs wiedzy o Łomży, który promuje  lokalne wartości patriotyczne, rozbudza zainteresowania historią i przyrodą ziemi łomżyńskiej. Po powitaniu uczestników czyli   uczniów klas trzecich, którzy  pomyślnie przeszli eliminacje szkolne nastąpiło  pisanie testu sprawdzającego. Wśród 15 pytań znalazły się  zadania dotyczące  znajomości przeszłości miasta, nazw pomników, rond, zabytków, obszarów chronionych przyrodniczo.  Było też polecenie  wymagające umiejętności   opisania ciekawego miejsca w Łomży. Po wysiłku intelektualnym był też czas na słodki poczęstunek.

Zwycięzcą konkursu została  Katarzyna Głębocka z SP nr 7. Kolejne miejsca zajęli  Maksymilian  Skrodzki  i Olivia Makowska  z SP 10 oraz Kacper Piórkowski i Bartosz Krawczyk z SP 7.  Wyróżnienia zdobyli: Nikola Dołęga z SP 5 , Stanisław Wiszniewski z SP 4  i Natalia Pliszewska z SP 10.

Laureaci otrzymali pamiątkowe  statuetki , dyplomy oraz nagrody ( albumy) ufundowane przez Prezydenta Miasta Łomży oraz Radę Rodziców przy SP 4 i firmę SEBEX. Podziękowania zostały skierowane do  nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu oraz rodziców , którzy pomagali dzieciom w zdobywaniu wiedzy o naszym mieście. Zwieńczeniem  tego wydarzenia było wspólne zdjęcie i gratulacje.

 
Etap Wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego PDF Drukuj Email

W czwartek 9 lutego 2017 w Szkole Podstawowej Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku odbył się etap wojewódzki konkursu przedmiotowego organizowanego przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Brał w nim udział uczeń naszej szkoły Szymon Klechowski pod opieką nauczyciela pani Olgi Janucik. Szymon odniósł sukces i uzyskał najwyższy tytuł: laureata języka angielskiego – serdecznie gratulujemy. Wygrana w konkursie zwalnia go z języka obcego na egzaminie ósmoklasisty – za tę część otrzyma maksymalną liczbę punktów. Zachęcamy również innych uczniów do systematycznej pracy i aktywnego udziału w zajęciach dodatkowych, dzięki którym każdy z Was ma szansę na otrzymanie podobnego tytułu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 68


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości