Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email

22 czerwca odbył się apel poświęcony bezpiecznemu wypoczynkowi dzieci podczas wakacji. Klasy trzecie przygotowały wiersze przedstawiające zasady bezpiecznego zachowania w górach, nad wodą i w lesie. Montaż przeplatany był piosenkami wykonanymi z wakacyjnym entuzjazmem i radością. Dziewczynki z klasy II b  wykonały  oryginalny układ taneczny z kolorowymi wstążkami. Gościem specjalnym była rzecznik KMP w Łomży st. aspirant Ewelina Szleszyńska, która uczuliła dzieci na rozsądne i bezpieczne zachowanie podczas wakacji.

Po  zakończeniu części artystycznej pani Beata Wadowska wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu „Mistrz czytelnictwa” oraz podziękowania uczniom pracującym w aktywie bibliotecznym. Natomiast pani Wioletta Wądołowska wręczyła nagrody uczestnikom konkursu „Łomżyńskie widoki”.

Kończąc apel pani wicedyrektor Bożena Wykowska podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę i życzyła udanych wakacji.

Fotogaleria

 
Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Od 7 czerwca rodzice uczniów kl. I-III mogą składać karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej na rok 2017/2018. Druki do pobrania u nauczycieli świetlicy lub w sekretariacie szkoły. Wypełnione karty należy składać w sekretariacie.
Zapisy trwają do końca czerwca.

 
Event lekkoatletyczny PDF Drukuj Email

W piątek 9 czerwca w naszej szkole gościliśmy pana Pawła Grygo wraz z wolontariuszami, którzy poprowadzili dla uczniów klas I-III  zajęcia sportowe pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego” finansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzieci  startowały w konkurencjach dostosowanych do ich wieku i możliwości. Były to: bieg slalomem, sztafeta z ringo, drabinka sprawnościowa, rzut oszczepem i  bieg przez płotki. Wysiłek każdego uczestnika został uhonorowany pamiątkowym dyplomem.

Galeria zdjęć

 
Podsumowanie edukacji muzycznej PDF Drukuj Email

Audycja „Dziecięce hity” prowadzona przez Agencję Artystyczną  MAT zakończyła całoroczny cykl spotkań z muzyką klasyczną. Słuchanie  utworów do wierszy znanych poetów J.Brzechwy J.Tuwima oraz W. Chotomskiej przeplatane było finałowymi rozgrywkami Turnieju Wiedzy o Muzyce, których wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Paweł Duda kl. II c

II miejsce – Dominika Sierocka kl. II a

III miejsce – Julia Leszczewska  kl. II e

 
Etap centralny i Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą” PDF Drukuj Email

 

W dniach 1-3 czerwca 2017r. w Warszawie, zostały rozegrane zawody finałowe XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”, w których uczestniczył uczeń naszej szkoły Maciej Mieczkowski.

Tematyka tegorocznej edycji obejmowała historię Polski i historię powszechną dziejów oręża polskiego w latach 1768 – 1864 z uwzględnieniem znajomości m.in.: broni i barwy, architektury obronnej, literatury, malarstwa batalistycznego i portretowego, muzyki i pieśni, tekstów źródłowych, topografii wojskowej, heraldyki, sfragistyki i falerystyki (pieczęcie, odznaki i znaki honorowe) formacji wojskowych oraz sylwetek dowódców.

Maciej zdobył tytuł laureata etapu centralnego, otrzymał dyplomy, cenne nagrody książkowe i medal od Zarządu Stowarzyszenia - Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari. Gratulacje wszystkim składali m.in. Wiceminister Edukacji Narodowej – Maciej Kopeć, wnuk Marszałka Józefa Piłsudskiego - Krzysztof Jaraczewski, profesor – Grzegorz Nowik. Organizatorem i ogólnopolskim koordynatorem konkursu jest Mazowiecki Kurator Oświaty działający w porozumieniu z innymi kuratorami. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Edukacji Narodowej.

Jadwiga Tomaszewska - opiekun naukowy konkursu

Fotogaleria

 
Złoto dla dziewcząt z UKS 4 Łomży w IX Międzynarodowym turnieju koszykówki Sokół CAP 2017 w Działdowie PDF Drukuj Email

Ogromne emocje wspaniała rywalizacja łzy oraz radość towarzyszyły drużynie z UKS 4 Łomża. Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne  i zdecydowanie wygrały wszystkie swoje mecze, a w wielkim finale zmierzyły się z drużyną UKS Basket 47 Białystok. Zawodniczki z Łomży podeszły do tego meczu z ogromną determinacją oraz wolą walki, co poprowadziło je do zwycięstwa w tym meczu .W całym turnieju wzięło udział 32 drużyny a w naszej kategorii wiekowej było 8 drużyn.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

  1. 1. UKS 4 ŁOMŻA
  2. UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK
  3. UKS 3 Ełk
  4. UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
  5. UKS NENUFAR EŁK
  6. UKS JAR ELBLĄG
  7. BŁĘKITNY DELFIN BYDGOSZCZ
  8. KASPROWICZ INOWROCŁAW


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=45824
https://wzasiegu.pl/lomza/zloto-dla-dziewczat-z-uks-4-lomza-foto/
http://tvitv.pl/blog/zloto-dla-dziewczat-z-uks-4-lomza-na-turnieju-w-dzialdowie/

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 73


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości