Gratulacje PDF Drukuj Email

" Maciek, Michał oraz Wiki zawsze osiągają najlepsze wyniki"
 
Gratulujemy naszej koleżance i naszym kolegom z klasy III a, którzy zajęli I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Łomży. 
 
Uczniowie klasy III a z wychowcą

 

 
Warsztaty regionalne w Oddziale dla Dzieci MBP w Łomży PDF Drukuj Email

Dnia 23 lutego 2010 r. uczniowie klas IV b, V a i VI a wraz z nauczycielami: p.  Emilią Tesz, p. Jadwigą Tomaszewską oraz p. Janiną Czerepowicz uczestniczyli w zajęciach edukacji regionalnej pt. „Zwyczaje i zabawy karnawałowe na Kurpiach”. Były to warsztaty edukacji regionalnej realizowane przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w ramach projektu "Skarby bursztynowej krainy". Spotkanie prowadziła pani Teresa Pardo – pracownik Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. Zajęcia składały się z części teoretyczno – poznawczej oraz części praktycznej, na której uczniowie mieli możliwość wypróbowania swoich sił w szydełkowaniu.

 
Walentynki w szkole. PDF Drukuj Email

Jak co roku z okazji Dnia św. Walentego - biblioteka szkolna we współpracy ze świetlicą zorganizowała walentynkową biblio pocztę. W imprezie uczestniczyła cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy. Listy doręczali walentynkowi listonosze w atmosferze pełnej radości i miłości. Walentynki wysyłano koleżankom, kolegom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły. Przy tej okazji obdarzano sympatią kogoś kto odgrywa ważną rolę w naszym życiu szkolnym.
Dzień św. Walentego - dzień dobrych uczuć, obchodzony w naszej szkole cieszył się ogromnym powodzeniem.

 
Drukuj Email

 Wyniki Wojewódzkiego Konkursu J.polskiego -etap rejonowy

 
Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
     10 listopada 2009 roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel upamiętniający 91 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
     W apelu uczestniczyli uczniowie kl. IV-VI wraz z opiekunami. W nastroju powagi i zadumy obejrzeli piękny montaż słowno-muzyczny, który został przygotowany przez kolegów i koleżanki
z kl. IVc, Vb, Vc pod kierunkiem p. Joanny Wiśniewskiej, p. Henryki Dąbrowskiej, p. Jadwigi Tomaszewskiej, p. Michała Sawickiego i  p. Andrzeja Piotrowskiego.
     Po odśpiewaniu hymnu narodowego delegacja szkoły udała się w miejsce pamięci narodowej, by złożyć kwiaty i zapalić znicze. Recytatorzy deklamowali  wiersze o tematyce wolnościowej, a chór szkolny śpiewał piękne pieśni patriotyczne.  Odświętny nastrój pokleślały odpowiednio dobrane do uroczystości dekoracje.
     Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska, która serdecznie podziękowała za przygotowanie apelu i podkreśliła wagę Narodowego Święta Niepodległości.         
    Uroczystość ta przypomniała społeczności szkolnej o ważnym wydarzeniu z kart historii Polski.   
 
Fundusz Rady Rodziców PDF Drukuj Email

Składka na Fundusz Rady Rodziców wynosi w naszej szkole 50 zł na jedno dziecko, 40 na dwoje dzieci i 30 na 3 lub więcej dzieci w szkole. Kwoty te można wpłacać u wychowawców, księgowej szkolnej lub na konto Rady.

Nr konta bank SBR Bank 78 8769 0002 0550 6187 2000 0010 z dopiskiem:

Tytuł wpłaty

Imię i nazwisko ucznia, klasa

W tym roku szkolnym część pozyskanych od Państwa funduszy przeznaczone będzie na nagrody dla wyróżniających się uczniów na koniec roku. Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich dobrą motywacją. Zależy nam, aby jak największa liczba dzieci otrzymała chociaż skromne upominki. Dlatego jeszcze raz prosimy o wpłaty od rodziców, którzy jeszcze tego nie dokonali. Liczymy też na sponsorów wśród naszych rodziców (firm, instytucji). Swoim niewielkim wkładem możemy sprawić ogromną przyjemność dla dzieci, które to przecież na to zasługują.

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 następna > ostatnia >>

Strona 69 z 69


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości