"Bajkowy ambaras" z okazji Dnia Dziecka. PDF Drukuj Email

Dnia 1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka członkowie szkolnego koła teatralnego zaprezentowali dla grup przedszkolnych i  uczniów klas I-III  przedstawienie pt. "Bajkowy ambaras"W inscenizacji poruszono tematykę czytelnictwa dzieci. Zwrócono uwagę na wartości płynące z czytania. Sztukę obejrzały również przedszkolaki z Przedszkoli Publicznych nr 5, i 9 i Niepublicznego Przedszkola Katolickiego. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy III c, II ci III d pod kierunkiem Małgorzaty Juchimowicz, Elżbiety Polakowskiej, Reginy Parzych i Beaty Wadowskiej.

 
Konkurs MIX PDF Drukuj Email

Dnia 30 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży odbył się Konkurs MIX - matematyczno - przyrodniczo - sprawnościowy. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Maliszewski, Julia Krynica, Wiktoria Fabiszewska

Uczniowie zajęli I miejsce w klasyfikacji ogólnej. W konkursie bralo udział 6 szkół podstawowych z Łomży.

Zwycięzcom gratulujemy !

Fotogaleria:

http://sp10lomza.pl/aktualnosci/lista-wszystkich-aktualnosci/728-konkurs-matematyczno-przyrodniczy-mix

 
Apel z okazji 5-tej rocznicy nadania szkole imienia Generała Władysława Andersa PDF Drukuj Email

23 maja 2017 roku odbył się apel z okazji 5-tej rocznicy nadania naszej szkole imienia Generała Władysława Andersa, który przygotowali uczniowie z grupy III i IV świetlicy szkolnej wraz z nauczycielami.

Więcej…
 
Finał VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Władysław Anders - Wielki Polak XX wieku" PDF Drukuj Email

Dnia 25 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa odbył się finał VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Władysław Anders - Wielki Polak XX wieku".

 

Patronat nad konkursem objęła Senator RP Pani Anna Maria Anders, Podlaski Kurator Oświaty, Białostocki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej, Prezydent Miasta Łomża, Minister Obrony Narodowej.  Do konkursu wiedzy przystąpiło 24 uczniów ze szkół podstawowych:

 

- Szkoła Podstawowa Nr 10  im. Jana Pawła II w Łomży

- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży

-  Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

- Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

- Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

- Szkoła Podstawowa w Rydzewie

- Szkoła Podstawowa w Kupiskach

- Szkoła Podstawowa w Olszynach

 

Więcej…
 
Konkurs Recytatorski Poezji Ks. Jana Twardowskiego „Wiersze rwane prosto z krzaka" PDF Drukuj Email

25 maja 2017 r. w SP4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży odbyła się II edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego „ Wiersze rwane prosto z krzaka”. W szranki stanęło 40 uczestników ze wszystkich łomżyńskich szkół podstawowych oraz z SP w Konarzycach, Kupiskach, Kisielnicy, Olszynach, Wygodzie. Występy recytatorów oceniała jury w składzie ks. Marian Mieczkowski, Marzanna Gawrych, Renata Igielska, Joanna Szkop. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Komisja przyznała następujące miejsca:

Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą” PDF Drukuj Email

WIELKI SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY MAĆKA MIECZKOWSKIEGO

W dniu 17 maja 2017r. w sali konferencyjnej Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się podsumowanie wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”

Uczeń kl. Vc Maciej Mieczkowski uzyskał tytuł laureata i zajął II miejsce, w związku z tym będzie reprezentował naszą szkołę i województwo podlaskie na etapie centralnym XXII edycji wyżej wymienionego konkursu, który odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2017 w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy Maćkowi zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w etapie centralnym!

Jadwiga Tomaszewska – opiekun naukowy  konkursu

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 73


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości