Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj Email

W dniu 7 lutego 2017 roku w Polsce obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Hasło tegorocznej edycji to: „Razem zmieniamy internet na lepsze”. Celem tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na rolę każdego użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego  i przyjaznego środowiska online. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci  i w jaki sposób z niej korzysta.

Z tej okazji,  dniu 8 lutego odbył się apel dla uczniów klas IV – VI.  Miał on na celu przypomnieć i w ciekawej formie uświadomić uczniom, jakie zagrożenia mogą być następstwem niewłaściwego i nierozsądnego korzystania z komputera.

Aneta Sobczyńska

Fotogaleria

 
Audycja muzyczna MAT PDF Drukuj Email

Od kołysanki do arii” – taki tytuł miało lutowe spotkanie dzieci  z Panią Muzyką. Głównym celem było  zapoznanie   uczniów z rodzajami głosów ludzkich. Dzieci miały okazję wysłuchać utworów m.in. W. Lutosławskiego „Oberek”, K. Dębskiego „Dumka na dwa serca”. Każdy prezentowany utwór  odnosił się do określonego głosu ludzkiego. Kanwą audycji była historia księżniczki i członków jej dworu.  Role odgrywały  dzieci ubrane w stylowe stroje .

Turniej wiedzy o muzyce wygrał Maciej Rogowski z kl. III d, natomiast konkurs wokalny  Nikola Kozłowska  z kl. II a.

Fotogaleria

 
Walentynkowe świętowanie PDF Drukuj Email

Każda okazja jest dobra,a żeby pokazać bliskim nam osobom w szkole jak  bardzo są dla nas ważne.  Uczucia można okazywać na wiele sposobów. My w szkole w dniu 14 lutego W Walentynki świętowaliśmy tak:

Poza tym zaproponowaliśmy zabawę czytelniczą  "Randka w ciemno z książką" dla uczniów klas 4-6. Reakcja na randkę z książką przerosła nasze  oczekiwania. Uczniowie uwielbiają niespodzianki. Wiele książek zyskało nowe życie, a biblioteka nowych czytelników.

 
„ Szkoła moich marzeń ” PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 imienia Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu  zapraszają sześciolatki  do udziału w XIV edycji konkursu plastycznego pod hasłem: „ Szkoła moich marzeń ”

Celem konkursu jest poznanie oczekiwań dzieci wobec swojej przyszłej szkoły, rozwijanie ich wyobraźni i inwencji twórczej oraz nawiązanie współpracy miedzy szkołą a przedszkolem.

Finał konkursu odbędzie się w marcu 2017 roku podczas Dnia Otwartego. Na laureatów czekają nagrody książkowe oraz niespodzianki. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu.

Liczymy na udział dzieci w konkursie i życzymy im powodzenia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4

Imienia Generała Władysława Andersa  w Łomży

Dr Iwona Borawska

Organizatorzy konkursu: mgr Małgorzata Juchimowicz, mgr Elżbieta Polakowska

Regulamin XIV edycji konkursu plastycznego pod hasłem „ Szkoła moich marzeń ”

Więcej…
 
"RYMY WSPANIAŁE, MĄDRE, ŚMIESZNE, NIEBYWAŁE" PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w III KONKURSIE RECYTATORSKIM "RYMY WSPANIAŁE, MĄDRE, ŚMIESZNE, NIEBYWAŁE"

Dyrektor  Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają dzieci z oddziałów zerowych do wzięcia udziału w III KONKURSIE RECYTATORSKIM„RYMY WSPANIAŁE, MĄDRE, ŚMIESZNE, NIEBYWAŁE” . Konkurs odbędzie się 30 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Będzie miał formę prezentacji jednego dowolnego utworu poetyckiego dostosowanego do wieku dziecka. Dla wszystkich uczestników przewidziano dyplomy, dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin. Zachęcamy do udziału!

Dyrektor SP Nr 4 im. Generała Władysława Andersa  w  Łomży 
dr Iwona Borawska

Organizatorzy:  Agnieszka Faryna, Katarzyna Sobuta, Wioletta Wądołowska

 

REGULAMIN III KONKURSU RECYTATORSKIEGO ,,RYMY WSPANIAŁE, MĄDRE, ŚMIESZNE, NIEBYWAŁE”

Więcej…
 
I konkurs plastyczny pt. „Wszyscy jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dzieci” PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wszyscy jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dzieci” adresowanym do uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej na powyższy temat.

Cele konkursu:

 

  • Kształtowanie humanitarnej wrażliwości społecznej uczniów
  • Dostrzeganie niepełnosprawności jako zjawiska naturalnego
  • Kształtowanie tolerancji wobec osób niepełnosprawnych
  • Wyrabianie postaw gotowości pomocy innym
  • Rozwijanie zainteresowań manualnych i plastycznych dzieci
  • Kształtowanie dziecięcej wyobraźni

 

Finał konkursu odbędzie się  w kwietniu  2017 roku. Lista laureatów, miejsce, termin oraz godzina wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4lomza.pl oraz przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu. Liczymy na udział w konkursie i życzymy powodzenia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4im. Generała Władysława Andersa w  Łomży

dr Iwona Borawska

Organizatorzy konkursu:

mgr Katarzyna Sobuta

mgr Beata Nowacka

Regulamin I konkursu plastycznego „Wszyscy jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dzieci” adresowanym do uczniów klas 0-III szkół podstawowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 70


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości