Ostatnie pożegnanie PDF Drukuj Email

Z żalem zawiadamiamy, że 27 marca odeszła do Pana Ś.P. Janina Czerepowicz - niestrudzony nauczyciel, wspaniały wychowawca i wieloletni dyrektor naszej szkoły.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci- wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

 
"Szkoła moich marzeń" - konkurs plastyczny PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 imienia Generała Władysława Andersa

w Łomży oraz organizatorzy konkursu zapraszają sześciolatki do udziału w

XVI edycji konkursu plastycznego pod hasłem:

Szkoła moich marzeń ”

Celem konkursu jest poznanie oczekiwań dzieci wobec swojej przyszłej szkoły, rozwijanie ich wyobraźni i inwencji twórczej oraz nawiązanie współpracy miedzy szkołą a przedszkolem. Finał konkursu odbędzie się w maju 2019 roku (szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły).

Na laureatów czekają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Liczymy na udział dzieci w konkursie i życzymy im powodzenia.

 
Przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę PDF Drukuj Email

21 marca w oddziałach przedszkolnych było głośno, wesoło i bardzo zielono. Tego dnia w ubiorze dzieci i pań królował kolor zielony. Pani Wiosna wysłała do dzieci list, w którym wyznaczyła im do wykonania 5 zadań. Pierwsze zadanie polegało na rozwiązywaniu zagadek i wykonywaniu poleceń zapisanych na zielonych karteczkach i zamkniętych w zielonym pudełku. Następnym zadaniem było nauczenie się rymowanki: „Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno, do kosza Cię wrzucamy, bo wiosnę witamy”. Trzecie zadanie polegało na wykonaniu zabaw ruchowych przy wiosennych piosenkach . Kolejnym zadaniem było wykonanie marzanny – symbolu odchodzącej zimy. Piąte zadanie brzmiało: „Nauczcie się I zwrotki i refrenu piosenki Maszeruje wiosna”. Niespodzianką dla dzieci był teatrzyk sylwet pod tytułem „O bałwanku, który czekał na wiosnę”, w wykonaniu pań. Po wykonaniu wszystkich zadań i obejrzeniu przedstawienia dzieci wraz z paniami wyruszyły w korowodzie, a następnie pożegnały marzannę słowami nauczonej wcześniej rymowanki. Wracając do szkoły wszystkim towarzyszył śpiew: „Tam daleko gdzie wysoka sosna, maszeruję drogą mała wiosna…” Galeria

 
Konkurs pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie” PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają dzieci z oddziałów zerowych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie”. Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Będzie miał formę prezentacji przez uczestnika dowolnej piosenki patriotycznej lub dawnej pieśń żołnierskiej. Dla uczestników przewidziano dyplomy, dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje zawiera regulamin.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

dr Iwona Borawska

Organizatorzy: Elżbieta Polakowska, Katarzyna Cwalina, Sylwia Jankowska

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Karta informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych zostanie umieszczona na stronie i wysłana do szkół w późniejszym terminie.

 
Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email

Zebrania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

19 marca godz. 17.00- klasy I- III

20 marca godz. 17.00- klasy IV-VIII.

Serdecznie zapraszamy!

 
Grający wiatr PDF Drukuj Email

Muzycy agencji MAT po raz kolejny  sprawili uczniom naszej szkoły muzyczną ucztę.  Wszystko za sprawą   poruszających serce i  duszę utworów granych na fletni Pana, oboju oraz flecie poprzecznym.  Motywem głównym  audycji były walce w krainie Pani Muzyki.  Konkurs wokalny  w grupie uczniów klas pierwszych wygrała Ewa Truchel z klasy I b  natomiast konkurs wiedzy  Nikola Kaszuba z klasy III a.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 106


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.pl

BohaterOn w Twojej Szkole

Telefony zaufania

Sonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości