NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA PDF Drukuj Email

Wyniki RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

Na konkurs wpłynęło 31 prac uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Komisja konkursowa w składzie:

p. Andrzej Piotrowski – nauczyciel plastyki SP4
p. Beata Borawska – nauczyciel świetlicy SP4
p. Jadwiga Tomaszewska - nauczyciel historii SP4

przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Konrad Sawicki, kl. III A , Opiekun: p. Justyna Zduńczyk
II miejsce – Marek Borowski, kl. II D,  Opiekun: p. Małgorzata Kuczewska, p. Katarzyna Sobuta
III miejsce – Wiktor Tchorzewski, II C, Opiekun: p. Elżbieta Polakowska

Wyróżnienia:

Paweł Duda, II C, Opiekun: p. Elżbieta Polakowska
Kacper Gorzemba, kl. III A, Opiekun: p. Justyna Zduńczyk
Jakub Gorzemba, kl. III A, Opiekun: p. Justyna Zduńczyk


Wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom odbyło się 20 grudnia 2016 r. podczas uroczystego apelu Bożonarodzeniowe Kolędowanie.

Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom, rodzicom oraz opiekunom dziękujemy za udział w konkursie, nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.,,,-etap rejonowy PDF Drukuj Email

Etap rejonowy XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą".

15 grudnia 2016 roku odbył się etap rejonowy XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą", do którego zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Anna Krynica kl. VIb, Julia Krynica kl. VIb, Maciej Mieczkowskikl.Vc. ,Igor Kukso kl. VIa. Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem nauczyciela historii p. Jadwigi Tomaszewskiej. Program merytoryczny obejmował m.in. zagadnienia z historii Polski w latach 1768-1831 wykraczające poza podstawę programową oraz wiedzę dotyczącą oręża polskiego w latach 1768–1831.

Do III etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Maciej Mieczkowski. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim i centralnym!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im Generała Władysława Andersa już czterokrotnie reprezentowali nasze województwo na etapie centralnym, który odbywa się w Warszawie.

https://wzasiegu.pl/lomza/uczen-sp4-reprezentantem-lomzy-w-ogolnopolskim-konkursie-historycznym/

http://www.losyzolnierza.pl/

 
Regulamin stołówki szkolnej PDF Drukuj Email

Regulamin stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 znajduje się w dziale Do pobrania

 
Opłata miesięczna za obiady - styczeń 2017r. PDF Drukuj Email

Opłaty za obiady wydawane w stołówce szkolnej należy wpłacać bezpośrednio na konto szkoły:
28 1560 0013 2552 4806 7000 0001
płatne w terminie od 1- go do 7- go dnia każdego miesiąca

Tytułem: 
opłata za obiady w miesiącu… 2017 r. , imię i nazwisko dziecka…, klasa...

Opłata za obiady w miesiącu styczeń  2017 r. wynosi: 
13 dni x 3,60 zł = 46,80 zł

Opłata dla oddziałów przedszkolnych  0 A, 0 B i O C

14 dni x 6,00 zł =84 zł

Ferie zaczynają się od 23.01.2017 do 03.02.2017 i za te dni nie pobieramy opłat, ponieważ nie ma żywienia.

Uwaga! Prosimy o przestrzeganie terminów w dokonywaniu wpłat, ponieważ  będą naliczane odsetki za każdy dzień po terminie.
(Regulamin stołówki szkolnej SP 4, & 3, poz. 5)

Osoby, które będą miały odpisy proszone są o uzgodnienie kwoty wpłaty z intendentem (stołówka szkolna).

 
Konkurs Jestem bezpieczny na drodze PDF Drukuj Email

Sukces uczniów „czwórki” w międzyszkolnym konkursie „Jestem bezpieczny na drodze”

12 grudnia br.  w Katolickim Gimnazjum i Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży odbyła się pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu z BDR “JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE” dla uczniów klas I - III szkół podstawowych. Celem konkursu jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Honorowy patronat nad konkursem objął WORD w Łomży.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dziekoński kl. II e, Jakub Gorzemba kl. III a, Mateusz Chaberek kl. III b, Wojciech Chojnowski kl. III c oraz Maciej Rogowski i Stanisław Wiszniewski  z klasy III d wykazała się dużą wiedzą dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, znajomością przepisów i znaków drogowych. Bezkonkurencyjni w kategorii grupowej klas II-III okazali się uczniowie „czwórki” Mateusz Chaberek z kl. III b i Stanisław Wiszniewski z kl. III d. W tej samej kategorii trzecie miejsce zdobyli Jakuba Gorzemba z kl. III a i Maciej Rogowski z III d. Laureaci otrzymali cenne rzeczowe nagrody.

Zwycięzcom składamy wyrazy uznania i gratulujemy osiągniętego sukcesu!

 
Dzień Wolontariusza PDF Drukuj Email

Dnia 7 grudnia 2016 odbył się apel poświęcony Międzynarodowemu Dniu Wolontariusza. Zaproszenie na spotkanie z uczniami klas IV –VI przyjęła Pani Małgorzata Gutowska z CARITAS ŁOMŻA, koordynator szkolnych kół Caritas. Wicedyrektor szkoły Pani Bożena Wykowska przypomniała, że Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska ogłosiła 2016 rokiem wolontariatu.

Uczniowie klas VI, członkowie SK  PCK przygotowali i przedstawili prezentację multimedialną. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Koła Caritas  i Szkolnego Koła PCK zaprezentowali działania naszego szkolnego „małego wolontariatu”. Gość spotkania przybliżył szerzej uczniom formy pomocy w ramach wolontariatu na rzecz dzieci i rodzin na terenie miasta Łomży.

 

Opiekunowie SK PCK, Opiekun Koła Caritas, Pedagog szkolny

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 68


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości