Osiągnięcia uczniów w roku szkolny 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   

 

  • Martyna Truskolaska kl.Va  wyróżnienie - Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Big BIt"

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2016

Kategoria Żaczek

Dobrowolska Marta wyróżnienie

Wiszniewski Stanisław wyróżnienie

Kategoria Maluch

Karwowska Julia wyróżnienie

Popławski Maciej wyróżnienie

Kopańczyk Krzysztof wyróżnienie

Żebrowski Oskar wyróżnienie

Kategoria Benjamin

Chojnowski Piotr wyróżnienie

Twarowska Łucja wyróżnienie

Sztejno Dominik wyróżnienie

Cwalina Natalia wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego

„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 1531-1683. OD OBERTYNA DO WIEDNIA. RZECZPOSPOLITA OBOJGA NARODÓW.”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

  • Stanisław Świerżewski ucz kl.VIa
  • Łucja Twarowska ucz kl.VIa

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się:

  • Stanisław Świerżewski ucz kl.VIa

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Do etapu Rejonowego zakwalifikowali się:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zofia Głasek kl VI b

Zofia Żegalska kl VI b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Łucja Twarowska kl VI a

Piotr Chojnowski kl VI b -

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Łucja Twarowska kl VI a

Piotr Maciorowski kl VI b

Stanisław Świerżewski kl VI a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Maja Karwowska  kl.VIb

Piotr Chojnowski kl VI b

Łucja Twarowska kl.VIa

Dominik Sztejno kl VIa

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Dominik Sztejno kl VIa

 

Etap Wojewódzki laureaci i finaliści:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zofia Głasek kl VI b -laureat

Zofia Żegalska kl VI b- laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Łucja Twarowska kl VIa -laureat

Piotr Chojnowski kl VI b- finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Łucja Twarowska kl VI a-laureat

Piotr Maciorowski kl VI b- finalista

Stanisław Świerżewski kl VIa- - finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Piotr Chojnowski kl VI b -laureat

Dominik Sztejno kl VIa -- finalista

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka"

II miejsce drużyna w składzie:

Piotr Chojnowski kl VI b, Zofia Żegalska kl. VI b, Maja Karwowska kl. VIb i Dominik Sztejno k.l VI a

 

Liga Zadaniowa z Matematyki  „Z  OMNIBUSEM  DO  GIMNAZJUM”

Piotr Chojnowski - II miejsce

XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ''Cyferka 2016"


Maciej Popławski, uczeń kl.IIIa- IV miejsce

 

Konkurs literacki „Piórem przyszłego Noblisty napisane"

 

Kategoria wiersz: Łucja Twarowska - I miejsce

Kategoria Praca stylistyczna: Stanisław Świerżewski -II miejsce

Międzyszkolny Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania"

  • I miejsce – Oskar Żebrowski
  • III miejsce – Maciej Mieczkowski
eliminacje miejskie XXIX  Konkursu Recytatorskiego "Baje, bajki, bajeczki"

w kategorii klas I – III szkół podstawowych :

II miejsce - Kacper Kozikowski – Kl. I

w kategorii klas IV – VI szkół podstawowych :

WYRÓŻNIENIE - Oskar Żebrowski – Kl.  IV c
WYRÓŻNIENIE  - Zofia Głasek – Kl. VI b



Konkurs na plakat z hasłem promującym bibliotekę i czytelnictwo

organizowany przez MBP w Łomży

Monika Cwalina -I miejsce

Anastazja Karpińska -wyróżnienie

Miejski Konkurs Ekologiczny „Uczymy się ekologii”

II miejsce-Łucja Twarowska kl VI a

V Festiwal Piosenki Świątecznej "Gwiazdkowe Nutki 2015"

Maja Karwowska  kl.VIb -II miejsce w kategorii klas IV-VI

  • Kornelia Chojnowska kl.IIc -wyróżnienie w konkursie ,,Ozdoba choinkowa"
  • Nikodem Oleksy kl.IIc -I miejsce w konkursie literackim ,,Święto drzewa"
  • Hubert Dardziński kl.IIc  -nagroda specjalna w konkursie plastycznym ,,Święto drzewa"
  • Wojciech Chojnowski kl.IIc II miejsce w konkursie plastycznym ,,Święto drzewa"
  • Marta Dobrowolska kl.IIc -I miejsce w konkursie plastycznym ,,Święto drzewa"
  • Aleksandra Grabowska kl.IIc  -I miejsce w konkursie plastycznym ,,Święto drzewa"
  • Marek Borowski kl.Id -wyróżnienie w konkursie ,,Świąteczna bombka"
  • Lena Zuzga kl.Id - III miejsce w konkursie plastycznym ,,Ozdoba Choinkowa"
  • Dominika Zuzga kl.Id -I miejsce w konkursie plastycznym ,,Ozdoba choinkowa"
  • Oliwia Cwalina kl.Id -II miejsce w konkursie plastycznym ,,Drzewo i jego przyjaciele"
  • Dominika Zuzga kl Id  -II miejsce w konkursie plastycznym ,,Drzewo i jego przyjaciele"
  • Lena Zuzga kl.Id  -wyróżnienie w VI powiatowym konkursie plastycznym ,,Hanka Bielicka w oczach dzieci"
  • Natalia Brulińska kl.Ie -wyróżnienie w konkursie przyrodniczym ,,Święto drzewa"
  • Maria Łażewska kl.Ie - wyróżnienie w konkursie przyrodniczym ,,Święto drzewa"