"Podróże małe i duże" - sukcesy recytatorskie PDF Drukuj Email

W dniach 28 i 29 kwietnia 2016 r. odbyły się eliminacje międzyszkolne  konkursu recytatorskiego „Podróże małe i duże” zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży z okazji Dni Literatury Dziecięcej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas: I-III i IV- VI. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było przedstawienie jednego wybranego wiersza opisującego podróż.

Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów wyłonionych w etapie szkolnym. Z klas IV-VI: Oskar Żebrowski kl. IV c, Urszula Kowalewska kl. IV b, Wiktoria Solińska kl. V a, Kornelia Grzymała kl. IV c. Klasy I-II reprezentowali: Wiktoria Szklanecka kl. Id, Julia Karwowska kl. III c, Piotr Gołaś kl. II d, Wojciech Chojnowski kl. II c, Nikodem Oleksy kl. II c.

Laureatami konkursu zostali:

Wiktoria Szklanecka  kl. I d – II miejsce z klas I-III
Oskar Żebrowski kl. IV c – II miejsce z klas IV-VI oraz nagroda publiczności.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, laureaci - nagrody rzeczowe i książki.

Gratulujemy!