Październikowe świętowanie w bibliotece PDF Drukuj Email

Czas na podsumowanie  Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który w tym roku  przebiegał pod hasłem "Książki to dopiero początek"

Oj działo się...   Zapraszamy na fotorelacje:

Przyjęliśmy do grona czytelników uczniów klas drugich. Od tego momentu mogą samodzielnie wypożyczać książki z biblioteki:

Przeprowadziliśmy Akcję głośnego czytania "Czas na książkę!” – przerwy z literaturą dziecięcą,; czytali uczniowie Klubu Czytusia oraz koła bibliotecznego.
Słuchaliśmy  bajek z serii „Gdyby zwierzęta umiały mówić…” oraz oglądaliśmy adaptacje filmowe znanych bajek dla dzieci

Przeprowadziliśmy również Akcję "Wybieramy książkę miesiąca". Listę zaproponowanych książek wywiesimy w bibliotece szkolnej.Trzy najpopularniejsze pozycje zostaną zakupione przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za współną zabawę!