Ogólnopolski Turniej mini koszykówki chłopców „UKS 4 Łomża Basket Cap 2016” PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
wtorek, 22 listopada 2016 09:29

W piątek 18  listopada 2016 roku odbył się Ogólnopolski Turniej mini koszykówki chłopców  „UKS 4 Łomża Basket Cap 2016” o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.

W hali sportowej przy SP 9 zmierzyły się ze sobą drużyny z Łomży i Białegostoku.  Najlepszym zespołem a tym samym zdobywcą I miejsca okazał się UKS 9 Łomża, Na drugiej pozycji uplasował się Uczniowski Klub Sportowy 4, trzecie miejsce zajął klub UKS Łomżyczka. Najlepszymi zawodnikami drużyn zostali: Jakub Górski- UKS 9 Łomża, Patryk Boniecki - UKS 4 Łomża, Patryk Bałęczny - UKS Łomżyczka. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Łukasz Anusiewicz z UKS 9 Łomża. Turniej został zorganizowany przez UKS 4 Łomża, Urząd Miejski w Łomży, MOSiR Łomża. Patronat nad imprezą objął  Prezydent Miasta Łomża pan Mariusz Chrzanowski.


http://wzasiegu.pl/informacje/uks-4-lomza-basket-cup-dla-uks-9/

Poprawiony: wtorek, 22 listopada 2016 09:35