Zawodniczki z „Czwórki” Mistrzyniami Łomży, chłopcy wicemistrzami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
czwartek, 24 listopada 2016 18:32

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży  zwyciężyła Mistrzostwa Miasta Łomży w koszykówce  dla dziewcząt. Bardzo dobra gra i zdecydowane zwycięstwo ze Szkołą Podstawową nr  9 w Łomży   (62:7) zapewniło drużynie awans do półfinału grupy zachodniej.   Chłopcy z SP 4 zajęli drugie miejsce, tym samym również awansowali do półfinału grupy zachodniej.

Drużyna dziewcząt wystąpiła składzie: Szyłak Zuzanna (Kapitan), Oleksy Lena, Pac Natalia, Zalewska Julia, Tomaszewska Wiktoria, Ramotowska Gabriela, Lichomska Magdalena, Orłowska Weronika, Gontarska Weronika, Żalek Oliwia, Szeligowska Aleksandra, Lusa Aleksandra, Modzelewska Aleksandra, Cwalina Monika. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Piotrowski Marcin.

W skład drużyny chłopców weszli: Boniecki Patryk, Kowalewski Karol, Łomotowski Michał, Wykowski Michał, Napiórkowski Kacper, Winko Marcel, Zieliński Michał, Witkowski Jakub, Lemański Mikołaj, Just Jakub, Rutkowski Paweł, Kamiński Jakub, Maliszewski Jakub. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Dziekoński.

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2016 18:41