III Międzyszkolny Konkurs „Rymy wspaniałe, mądre, śmieszne, niebywałe” rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 05 maja 2017 13:52

W czwartek 30 marca w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży rozstrzygnięto III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „RYMY WSPANIAŁE, MĄDRE, ŚMIESZNE, NIEBYWAŁE.”

Wzięło w nim udział 21 sześciolatków z łomżyńskich szkół i przedszkoli. Najlepszym recytatorem okazała się Karolina Zborowska z Przedszkola Publicznego nr 9. Drugie miejsce zajęła Anita Jermacz ze Szkoły Podstawowej nr 9, na trzecim miejscu uplasowała się Olga Szlesińska z Przedszkola Publicznego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi. Wyróżnienia zdobyli: Bartosz Dudzicki z Przedszkola Publicznego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Lena Jastrzębska ze Szkoły Podstawowej nr 9 i Maja Dołęga ze Szkoły Podstawowej nr 5. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Wręczenia nagród dokonała Pani Dyrektor dr Iwona Borawska. Występy dzieci oceniała komisja w składzie: Witold Długozima założyciel Teatrzyku Żywego Słowa LOGOS, Agnieszka Zakrzewska – redaktora Radia Eska Łomża i Agnieszka Mogielnicka – Zagłoba – autorka bajek dla dzieci. Sponsorami konkursu byli: Bank Spółdzielczy w Łomży oraz Kino Millenium w Łomży.