Odwiedziny pani bibliotekarki PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
niedziela, 28 maja 2017 20:00

19 maja 2017 r. grupę przedszkolną 0a odwiedziła nasza szkolna pani bibliotekarka Beata Wadowska, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała bajkę pt. „Złota rybka”. Dzieci uważnie słuchały, przyglądały się ciekawym ilustracjom, na zadawane pytania udzielały prawidłowej odpowiedzi. Gość przeprowadził rozmowę z dziećmi na temat ich marzeń oraz zachowania bohaterów. Mali słuchacze ukierunkowywani przez gościa wyciągnęli morał: „chciwość nie popłaca” oraz „należy cieszyć się tym, co mamy”. Dzieciom bardzo podobała się zabawa „Jaka to bajka?”, gdzie za zadanie miały zgadnąć
z jakiej bajki jest wylosowana przez każde dziecko ilustracja.

Na koniec spotkania nastąpiła wymiana przygotowanych upominków. Dzieci nie mogą doczekać się następnego spotkania.

Poprawiony: niedziela, 28 maja 2017 20:08