Nasza sukcesy PDF Drukuj Email
czwartek, 15 czerwca 2017 19:35

Kończy się rok szkolny 2016/2017. Dla klasy II E był to czas wielu wspaniałych przeżyć , doświadczeń, ale też rok intensywnej pracy i wielu sukcesów.

Spośród czterech uczniów z naszej szkoły wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Żaczek troje jest z klas II E. Są to: Patrycja Wleciał, Kacper Dziekoński i Gabrysia Szeligowska. Warto dodać, że wynik Patrycji był najwyższym wynikiem w  tej kategorii osiągniętym w naszej szkole.

Justynka Dudas, zajęła III miejsce w XVII edycji Powiatowego Konkursu „Super Czytelnik klas II” pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Marcel Rurkowski zajął I miejsce na etapie szkolnym  II edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego „ Wiersze rwane prosto z krzaka”

Julia Leszczewska zajęła III miejsce w Turnieju Wiedzy o Muzyce organizowanym przez Agencję Muzyczną Mat z Olsztyna.

Klasa II e zdobyła I miejsce i puchar w Turnieju Sportowym klas II.

Pod względem czytelnictwa klasa II E zajęła III miejsce w kategorii klas I –III.

Gratulujemy uczniom sukcesów!