Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
czwartek, 22 czerwca 2017 13:56

22 czerwca odbył się apel poświęcony bezpiecznemu wypoczynkowi dzieci podczas wakacji. Klasy trzecie przygotowały wiersze przedstawiające zasady bezpiecznego zachowania w górach, nad wodą i w lesie. Montaż przeplatany był piosenkami wykonanymi z wakacyjnym entuzjazmem i radością. Dziewczynki z klasy II b  wykonały  oryginalny układ taneczny z kolorowymi wstążkami. Gościem specjalnym była rzecznik KMP w Łomży st. aspirant Ewelina Szleszyńska, która uczuliła dzieci na rozsądne i bezpieczne zachowanie podczas wakacji.

Po  zakończeniu części artystycznej pani Beata Wadowska wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu „Mistrz czytelnictwa” oraz podziękowania uczniom pracującym w aktywie bibliotecznym. Natomiast pani Wioletta Wądołowska wręczyła nagrody uczestnikom konkursu „Łomżyńskie widoki”.

Kończąc apel pani wicedyrektor Bożena Wykowska podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę i życzyła udanych wakacji.

Fotogaleria

Poprawiony: piątek, 23 czerwca 2017 07:11