Smacznie i zdrowo w klasie I c PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
poniedziałek, 16 października 2017 08:11

Smacznie i zdrowo w klasie I c

 

 

W dniach  29 września, 2 października i 3 października  2017 roku w klasie I c odbyły się zajęcia na temat wartości odżywczych warzyw i owoców. Uczniowie przynieśli do szkoły ulubione, zdrowe smakołyki. Podczas lekcji rozmawialiśmy na temat  kształtu, barwy oraz sposobów wykorzystania  warzyw i owoców. Wykorzystaliśmy też przyniesione „skarby natury” do przeliczania, segregowania i układania w logiczne sekwencje.  Kulminacyjnym momentem zajęć była degustacja umytych wcześniej warzyw i owoców. Każdy z uczniów wykonał pracę plastyczną inspirowaną wierszem Jana Brzechwy „Na straganie”.

 

Małgorzata Juchimowicz

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2017 09:52