Bezpieczna droga do szkoły/przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
wtorek, 17 października 2017 06:47

W dniu 06.10.17 roku  w naszej szkole odbyło się  spotkanie uczniów klas I-III i przedszkolaków z policjantką z KMP w Łomży p. Eweliną Szlesińską  w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły/przedszkola”.

 

Najmłodszym uczniom naszej szkoły pani Policjant przedstawiła i omówiła zasady bezpieczeństwa obowiązujące pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych informacji na temat właściwego zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych .Uczniowie z zaciekawieniem i dużym zainteresowaniem odpowiadali na pytania pani policjant .Zajęcia te były również dobrą okazją do przypomnienia o obowiązku noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze po zmierzchu poza terenem zabudowanym. Dzieci, z ogromnym zainteresowaniem słuchały też o zawodzie Policjanta, mało tego wśród małych odbiorców znaleźli się tacy którzy głośno zadeklarowali chęć wstąpienia w szeregi łomżyńskiej formacji.

 

Anna Pawelec

Poprawiony: wtorek, 24 października 2017 08:54