Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 27 października 2017 12:35

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów


Dnia 25 października 2017 roku uczniowie klasy I a, I b i I c zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 imienia Generała Władysława Andersa w Łomży. Podczas podniosłej uroczystości zaprezentowali swoją wiedzę oraz umiejętności wokalne i recytatorskie. W obecności Dyrektora szkoły, gości, rodziców, nauczycieli złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Uroczystego aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor dr Iwona Borawska. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy. Miłe słowa do pierwszaków skierowała Pani Dyrektor dr Iwona Borawska, Pani Wicedyrektor Bożena Wykowska i Pan Krzysztof Staniórski -przewodniczący Rady Rodziców. Uczniowie zobowiązali się sumiennie wypełniać swoje obowiązki oraz godnie reprezentować szkołę.

Życzymy naszym pierwszoklasistom, aby wypowiedziane słowa znalazły rzeczywiste odzwierciedlenie w ich postawie uczniowskiej.

Bożena Wykowska
Monika Kowalska
Justyna Zduńczyk
Małgorzata Juchimowicz