Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
poniedziałek, 06 listopada 2017 08:03

,,Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów"

Dnia 3 listopada 2017 roku  uczniowie klas siódmych wzięli udział w regionalnych warsztatach interdyscyplinarnych ,,Łomżyńskie drogi do Niepodległej - pamięć i tożsamość. Biografie bohaterów" odbywających się  w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Jednym z innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych podczas zajęć była prezentacja holograficzna postaci Marszałka Józefa Piłsudskiego, oparta na technologii żywego obrazu w przestrzeni. Uczniowie zapoznali się z biogramami wielu zasłużonych osób, również z tymi z Ziemi Łomżyńskiej walczącymi o wolną i niepodległą  Polskę.

Organizatorom spotkania serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję historii.

Galeria