PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 14:54

Puchar Prezydenta Miasta Łomży  wyjechał do Ełku

W dniu 09.11.2017 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża zorganizował III Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego. Wzięły w nim udział następujące drużyny:

 

  1. UKS 4 Łomża
  2. UKS 3 Ełk
  3. UKS 5 Nenufar Ełk
  4. UKS Stoczek 45 Białystok

Pan Prezydent Miasta Łomża osobiście otworzył turniej i zagrzewał do sportowej rywalizacji wszystkie zgromadzone zespoły, za co serdecznie pragniemy podziękować. Turniej był pełen radości, uśmiechu , ale również był cenną lekcją , dla naszych zawodniczek. Drużynie UKS Łomża nie udało się obronić tytułu zwycięscy z ubiegłego roku.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za objęcie patronatem naszego turnieju, jak również za przekazanie wsparcia finansowego  oraz  za motywację w dążeniu do realizowania marzeń naszych zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Miejsce - UKS 3 Ełk
  2. Miejsce- UKS 5 Nenufar Ełk
  3. UKS Stoczek 45 Białystok
  4. UKS 4 Łomża

 

Pragniemy również podziękować  Dyrektorowi MOSiR Panu Andrzejowi Modzelewskiemu oraz całemu zespołowi organizacji imprez sportowych przy MOSiR, jak również zaangażowanym rodzicom i sponsorom tj.:

Firma Styropian Plus

Firma Domczar

Firma ZHU Tomsyl Krzysztof Wykowski Auto-handel Ubezpieczenia

Firma Gaspol Spółka Akcyjna

Państwo Oleksy

Państwo Ramatowscy

 

 

„Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień ani nawet w ciagu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać... Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrsz…aż do dnia, kiedy to się stanie.” Paula Radcliffe

 

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2017 14:57