PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:15

Jestem dumny, że jestem Polakiem

Słowa te były hasłem przewodnim apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 10 listopada 2017 roku,  w przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży.  Zebranych powitała pani wicedyrektor Bożena Wykowska.  Następnie uczniowie klas IIID i IIIE pod opieką pani wicedyrektor Małgorzaty Kuczewskiej, pani Katarzyny Sobuty i pani  Agnieszki Faryny  przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klas I-III i oddziałów przedszkolnych, jak wiodła droga Polaków do wolności i niepodległości.  Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych oraz poezji. Na zakończenie delegacje klas IIID i IIIE złożyły kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym por. Aleksandra Fleurę. Głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska.  Powiedziała, że występ ten był wspaniałą lekcja historii i patriotyzmu oraz podziękowała uczniom za przygotowanie uroczystości.

A. Faryna

Jestem dumny, że jestem Polakiem

Słowa te były hasłem przewodnim apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 10 listopada 2017 roku, w przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Zebranych powitała pani wicedyrektor Bożena Wykowska. Następnie uczniowie klas IIID i IIIE pod opieką pani wicedyrektor Małgorzaty Kuczewskiej, pani Katarzyny Sobuty i pani Agnieszki Faryny przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klas I-III i oddziałów przedszkolnych, jak wiodła droga Polaków do wolności i niepodległości. Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych oraz poezji. Na zakończenie delegacje klas IIID i IIIE złożyły kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym por. Aleksandra Fleurę. Głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska. Powiedziała, że występ ten był wspaniałą lekcja historii i patriotyzmu oraz podziękowała uczniom za przygotowanie uroczystości.

A. Faryna