PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 01 marca 2019 13:55

Pod takim hasłem  już po raz piętnasty  28 lutego 2019 r. odbył się w  Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży im. Generała Władysława Andersa Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Łomży. Tradycyjnie jego  uczestnikami byli uczniowie klas trzecich  łomżyńskich szkół podstawowych, którzy pomyślnie przebrnęli przez etap szkolny.  Celem konkursu było promowanie  postaw patriotycznych  przez poznawanie historii naszego miasta, jego obecnych walorów  kulturowych i przyrodniczych. Podczas zmagań finałowych uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę.

Zwycięzcami  tegorocznej edycji zostali:

I miejsce – Anna Pliszewska

II miejsce  Alicja Frąckiewicz oraz Filip Gogov

III miejsce – Karol Łebkowski

Wyróżnienie - Piotr Żyluk

Wszyscy uczestnicy  otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a laureaci okolicznościowe statuetki.Nagrody rzeczowe uczestnikom konkursu ufundowała  Pani Bernadeta Krynicka- poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Galeria

Poprawiony: sobota, 02 marca 2019 21:09