Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają dzieci z oddziałów zerowych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie”. Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Będzie miał formę prezentacji przez uczestnika dowolnej piosenki patriotycznej lub dawnej pieśń żołnierskiej. Dla uczestników przewidziano dyplomy, dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje zawiera regulamin.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

dr Iwona Borawska

Organizatorzy: Elżbieta Polakowska, Katarzyna Cwalina, Sylwia Jankowska

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Karta informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych zostanie umieszczona na stronie i wysłana do szkół w późniejszym terminie.