czwartek, 09 maja 2019 08:27

Konkurs fotograficzny „Zimowe uroki Łomży i okolic” został rozstrzygnięty.

Był on przeznaczony dla uczniów klas IV – VIII z łomżyńskich szkół podstawowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Sebastian Rogowski, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, opiekun: Jacek Sokołowski,

II miejsce – Julia Dąbrowska, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, opiekun: Jacek Sokołowski,

III miejsce – Oliwier Siedler, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, opiekun: Jacek Sokołowski.

Wyróżnienie:

Tomasz Kulka – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży, opiekun: Anna Urban – Górnik,

Michalina Górnik – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży, opiekun: Marta Kisiel.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunom dziękujemy za zaangażowanie.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 maja o godzinie 10:45 w sali gimnastycznej   Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Serdecznie zapraszamy zwycięzców z opiekunami.

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2019 08:29