PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 14 czerwca 2019 10:21

Wszyscy dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Klasy II a i  II b pod kierunkiem pani M. Kowalskiej oraz J. Zduńczyk  przygotowały dla dzieci z klas 0- III  apel „Bezpieczne wakacje” dotyczący właściwego zachowania  podczas czasu wolnego  w domu, na polu, nad wodą w górach , w lesie itp. Wiersze i pouczenia przeplatane były radosnymi  wakacyjnymi piosenkami. Obecna  na apelu pani policjant  sierżant Monika Lipińska z KMP  apelowała  przede wszystkim  o rozsądek i rozwagę podczas zabaw,   korzystania z sieci internetowej kontaktach z nieznajomymi.

Apel był jednym z działań w ramach  akcji „Bezpieczne wakacje” pod patronatem MEN oraz Zarządu Głównego   PTTK .

Na koniec odbyło się rozstrzygnięcie  konkursów plastycznych „ Łomżyńskie widoki” oraz „Mój wymarzony zawód”. Galeria

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:53