W dniu 9 kwietnia społeczność naszej szkoły obejrzała  Misterium Wielkanocne, przygotowane przez uczniów naszej szkoły z klas IV-VI, pod kierunkiem p. Eli Zapert. Obejrzeliśmy przejmujące widowisko, opowiadające nam o drodze Jezusa na Golgotę. Grę aktorów bardzo wzbogacały kostiumy i charakteryzacja. Ze wzruszeniem słuchaliśmy dialogów poszczególnych postaci. Gra aktorów – naszych uczniów była bardzo ciekawa i widać było, że wczuwają się w poszczególne role. Uwieńczeniem Misterium był występ dziewcząt
z klas III i IV, które zatańczyły żydowski taniec radości – uwielbienia Pana. Na uwagę zasługują piękne suknie, w które ubrane były dziewczęta i taniec wykonany z wdziękiem i ogromnym zaangażowaniem. Występ uczniów naszej szkoły spotkał się z ogromnym aplauzem wszystkich widzów.
           Tego dnia zostały również wręczone nagrody w konkursie :,,Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa” .
I miejsce - Polakowska Małgorzata kl. IIIa i Chojnowska Martyna kl. IIIa;
II miejsce- Truszkowska Justyna kl. Vb   i Liżewski Kamil kl. IV b ;
III miejsce- Wiśniewska Wiktoria kl. IVc i Ustaszewska Natalia kl. VIc .
  Nagrody wręczyły naszym uczniom P. Dyrektor Iwona Borawska i P. Wicedyrektor Justyna Zduńczyk. Konkurs zorganizowała p. Regina Parzych.
Nagrody przyznała Komisja w składzie: P. Małgorzata Juchimowicz, P. Elżbieta Zapert, P. Beata Wadowska, P. Regina Parzych.
                                       Opracowała : Parzych Regina -katechetka