Zimowe szaleństwo ...
Wpisany przez Ewa Bargielska

gify sporty zimoweDnia 1 lutego 2011 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach  "Zimowe szaleństwo" zorganizowanych przez MOSiR w Łomży, które odbywały się na Orliku przy ul. Katyńskiej. W ramach zajęć uczniowie brali udział w wyścigach worków, grze unihokej, rzucali do celu śnieżkami i wiele innych atrakcyjnych zabaw. Mimo zimowej aury dzieci aktywnie uczestniczyły w pełnych napięcia konkurencjach, a na rozgrzewkę otrzymywały gorącą czekoladę. Wszyscy uczestniczy zimowych szaleństw otrzymali pamiątkowe Dyplomy, a najlepsi zawodnicy nagrody rzeczowe.

Gratulujemy !!!

mgr Marcin Piotrowski