Dzień miłości w szkole! PDF Drukuj Email

gify miłosne Jak co roku z okazji Dnia św. Walentego - biblioteka szkolna we współpracy ze świetlicą szkolną zorganizowała walentynkową biblio pocztę. Do współpracy włączyli się również uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotowali ciekawe karty walentynkowe.
W imprezie uczestniczyła cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy. Ważną rolę w organizacji imprezy odegrali uczniowie z aktywu bibliotecznego, świetlicy. Przygotowali plakaty reklamujące, wykonali skrzynki walentynkowe, dekoracje i wystawkę w bibliotece szkolnej. Zajęli się również segregowaniem i roznoszeniem listów do poszczególnych klas. Wręczanie listów odbywało się w atmosferze pełnej radości i miłości. Walentynki wysyłano koleżankom, kolegom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły. Przy tej okazji obdarzano sympatią kogoś, komu coś zawdzięczamy, kto odgrywa ważną rolę w naszym życiu szkolnym.
Imprezę wzbogaciła wystawka książkowa poświęcona literaturze o miłości oraz gazetka ścienna „Już przeminął czar choinki, czas wysyłać walentynki!”

14 LUTEGO – Dzień św. Walentego, dzień dobrych uczuć, obchodzony w naszej szkole cieszył się ogromnym powodzeniem.