Dzień Otwarty 10 marca 2011
Wpisany przez Ewa Bargielska

Dzień Otwarty - 10 marca 2011 rok

Podczas Dnia Otwartego gościliśmy w naszej szkole dzieci pięcio i sześcioletnie wraz z rodzicami. Na uroczystość przybyli goście: proboszcz Parafii Katedralnej ks. dziekan Marian Mieczkowski, przewodnicząca Rady Rodziców p. Edyta Mroczko i członek Prezydium Rady Rodziców p. Erik Migew. Pani Dyrektor Iwona Borawska przedstawiła ofertę edukacyjną na rok szkolny 2011/2012. Pani Wicedyrektor Małgorzata Kadłubowska poprowadziła wirtualny spacer po szkole. Częścią główną uroczystości było przedstawienie pt. "Białośnieżka i Różyczka" w wykonaniu uczniów szkolnego koła teatralnego "Czary-Mary" oraz rozstrzygnięcie VIII edycji konkursu plastycznego dla sześciolatków pod hasłem "Szkoła moich marzeń".

mgr Małgorzata Juchimowicz