Sukces naszych sportowców!

Dnia 1 października 2012r. drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży (rocznik 1999-2000r.) zdobyła IV miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Finale Wojewódzkim  w Białymstoku.
       W pierwszym etapie eliminacji miejskich, które odbyły się w dn. 07.09.12 na orliku w Łomży przy ul. Katyńskiej nasza drużyna rywalizowała z 6 drużynami i po zaciętej walce toczonej w   duchu fair-play, zdobyliśmy pierwsze miejsce i tym samym awans do eliminacji gminnych. W dniu 21.09.12r. również w Łomży cztery drużyny walczyły o awans do finału wojewódzkiego i to naszej drużynie przypadł zaszczyt reprezentowania miasta w województwie podlaskim.

Spośród 8 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B :Orlik Augustów, FC Łapy, ZS  Czyżew, SP4 Łomża, UKS Pionier Brańsk, UKS Konar Kora Korycin, Jaświły I,  Chłopaki z Dziesięcin - nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Warto wspomnieć, iż mecz o srebrny medal z drużyną Orlik Augustów, późniejszym zwycięzcą całego turnieju, był bardzo wyrównany i zacięty. Przez ogromną część meczu, nasza drużyna przeważała na boisku. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na IV miejscu w województwie podlaskim.

więcej na stronie http://turniejorlika.pl

mgr Marcin Piotrowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!