Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2012/2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2012 13:15
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w tenisa stołowego dziewcząt-drużyna w składzie: Klaudia Szabłowska, Klaudia Januszewska, Julia Narewska, Gabriela Brzozowska
  • I miejsce po rundzie jesiennej w rywalizacji Czwartków Lekkoatletycznych drużyna uczniów  SP nr 4
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w turnieju szachowym grupa dziewcząt  w składzie: Klaudia Szabłowska, Eliza Krajewska, Ewelina Sokołowska
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w turnieju szachowym grupa chłopców w składzie: Mateusz Skrodzki, Maciej Zduńczyk, Piotr Dudziński
  • III miejsce w finale grupy zachodniej w koszykówce dziewcząt -drużyna w składzie:  Cwalina Klaudia, Gosiewska Zuzanna, Krajewska Eliza, Gołaś Anna,  Frankowska Alicja, Kozłowska Weronika, Jarosińska Julia, Gadomska Manuela, Szczęsna Julia, Dębska Wiktoria, Prończuk Karolina, Lusa Agata, Sabina Bekaeva, Laskowska Julia, Natalia Piotrowska
  • II miejsce w półfinale grupy zachodniej w koszykówce dziewcząt -drużyna w składzie:  Cwalina Klaudia, Gosiewska Zuzanna, Krajewska Eliza, Gołaś Anna,  Frankowska Alicja, Kozłowska Weronika, Jarosińska Julia, Gadomska Manuela, Szczęsna Julia, Dębska Wiktoria, Prończuk Karolina, Lusa Agata, Sabina Bekaeva, Laskowska Julia, Natalia Piotrowska
  • IV miejsce w finale wojewódzkim w Piłce Nożnej chłopców w Turnieju o puchar Premiera Donalda Tuska-drużyna w składzie:Mateusz Gładysiak kl.VIa, Damian Zdrodowski kl.VIa, Dominik Mieczkowski kl.VIa, Jan Szymanowski kl.VIa, Kacper Popiołek kl.VIa, Hubert Nowicki kl.VIa
  • I miejsce w Mistrzostwach  Miasta Łomży w koszykówce dziewcząt -drużyna w składzie:  Cwalina Klaudia, Gosiewska Zuzanna, Krajewska Eliza, Gołaś Anna,  Frankowska Alicja, Kozłowska Weronika, Jarosińska Julia, Gadomska Manuela, Szczęsna Julia, Dębska Wiktoria, Prończuk Karolina, Lusa Agata, Sabina Bekaeva.
  • III miejsce w Mistrzostwa Miasta Łomży w koszykówce chłopców- drużyna  w składzie: K.Popiołek, D. Walczyk, D. Aleksandrowicz, D. Mieczkowski, D. Zdrodowski, B. Modzelewski, S. Ostrowski, M. Czajkowski, M. Ruszczyk, R. Ustaszewski
Poprawiony: środa, 09 stycznia 2013 21:01