Fundusz Rady Rodziców PDF Drukuj Email

Składka na Fundusz Rady Rodziców wynosi w naszej szkole 50 zł na jedno dziecko, 40 na dwoje dzieci i 30 na 3 lub więcej dzieci w szkole. Kwoty te można wpłacać u wychowawców, księgowej szkolnej lub na konto Rady.

Nr konta bank SBR Bank 78 8769 0002 0550 6187 2000 0010 z dopiskiem:

Tytuł wpłaty

Imię i nazwisko ucznia, klasa

W tym roku szkolnym część pozyskanych od Państwa funduszy przeznaczone będzie na nagrody dla wyróżniających się uczniów na koniec roku. Mamy nadzieję, że będzie to dla wszystkich dobrą motywacją. Zależy nam, aby jak największa liczba dzieci otrzymała chociaż skromne upominki. Dlatego jeszcze raz prosimy o wpłaty od rodziców, którzy jeszcze tego nie dokonali. Liczymy też na sponsorów wśród naszych rodziców (firm, instytucji). Swoim niewielkim wkładem możemy sprawić ogromną przyjemność dla dzieci, które to przecież na to zasługują.