Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
im. Majora Marka Gajewskiego
„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY.”

 

  • Julia Laskowska kl.VIa -Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY"
  • Stanisław Świerżewski  kl.Va -Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY"
  • Łucja Twarowska kl.Va -Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY"

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

"Generał Władysław Anders - Wielki Polak XX Wieku"

  • Julia Laskowska kl.VIa -I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Generał Władysław Anders - Wielki Polak XX Wieku"
  • Oliwier Mroczko kl.VIa -III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Generał Władysław Anders - Wielki Polak XX Wieku"
  • Wiktoria Makarewicz kl.Vb -wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Generał Władysław Anders - Wielki Polak XX Wieku"
  • Maciej Mieczkowski kl.IIIc -I miejsce w konkursie plastycznym o Generale Władysławie Andersie
  • Oliwia Gontowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym o Generale Władysławie Andersie
  • Lena Oleksy  - wyróżnienie w konkursie plastycznym o Generale Władysławie Andersie


Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

  • Jakub Piotrowski kl.VIb - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Julia Laskowska -kl.VIa - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Jakub Piotrowski kl.VIb -finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Dawid Dzięgielewski kl.VIb -finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2015

Kategoria Żaczek

Karwowska Julia  II c wyróżnienie

Popławski Maciej II a wyróżnienie

Sokołowska Malwina II b wyróżnienie

Leszczewski Szymon II c wyróżnienie

Kategoria Maluch

Szymańska Gabriela III a wyróżnienie

Żebrowski Oskar III c wyróżnienie

Kategoria Benjamin

Chojnowski Piotr V b wyróżnienie

Twarowska Łucja V a wyróżnienie

Karpińska Aleksandra VI a wyróżnienie

Klaudia Pianko VI b wyróżnienie

Piotrowski Jakub VI b wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Siódemeczka

I miejsce drużynowo: Aleksandra Karpińska kl VIa, Julia Laskowska kl VIa, Dawid Dzięgielewski kl VIb i Jakub Piotrowski kl.VIb

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Do etapu Rejonowego zakwalifikowali się:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Julia Laskowska kl VI a

Jakub Piotrowski kl VI b

Łucja Twarowska kl Va

Zofia Żegalska kl V b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Jakub Piotrowski kl VI b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Jakub Piotrowski kl VI b

Łucja Twarowska kl Va

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Julia Laskowska kl VI a

Piotr Maciorowski kl V b

Jakub Piotrowski kl VI b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Dawid Dzięgielewski kl VI b


Do etapu Wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Jakub Piotrowski kl VI b

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Julia Laskowska kl VI a

Jakub Piotrowski kl VI b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Dawid Dzięgielewski kl VI b

Wyniki etapu Wojewódzkiego:


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Jakub Piotrowski kl VI b- laureat

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Julia Laskowska kl VI a- laureat

Jakub Piotrowski kl VI b- finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Dawid Dzięgielewski kl VI b- finalista

 

Konkurs recytatorski "Stare i nowe wierszyki domowe"

W kategorii klas IV-VI

 

  • Mateusz Zawadzki kl. V b - I miejsce
  • Zofia Głasek kl. V b - wyróżnienie

 

 

Eliminacje miejskie XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”

W kategorii klas I - III szkół podstawowych

  • Oskar Żebrowski kl. III c - II miejsce

 

W kategorii klas IV - VI szkół podstawowych

  • Mateusz Zawadzki kl. V b - I miejsce
  • Joanna Truskolaska kl. V a - II miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

  • Paulina Chyl kl.IVa -II miejsce
  • Gabriela Rogowska kl.VIa -wyróżnienie
  • Maria Pardo  kl.VIa -wyróżnienie
XXII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
  • Paulina Chyl kl.IVa -wyróżnienie
Konkurs plastycznyBożonarodzeniowa kartka”
organizowany  przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Łomży
  • Szymon Gilewski kl. I b - III miejsce
  • Julia Trzcinka kl. II b - wyróżnienie 
  • Magdalena Komorowska kl. II c - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Świąteczna gwiazdka"
zorganizowany przez Filię nr 1 MBP w Łomży
  • Damian Kausz kl. VI b - I miejsce
  • Wiktoria Fabiszewska kl. IV b - II miejsce
  • Mateusz Komorowski kl. V a - III miejsce
  • Zofia Głasek kl. V b -wyróżnienie
  • Anna Krynica kl. IV b - wyróżnienie 
  • Gabriela Rogowska kl. VI a - wyróżnienie 
  • Marta Dobrowolska kl. I c - wyróżnienie
  • Alan Chludziński kl. II a - wyróżnienie
  • Maja Sierzputowska gr 0 A - wyróżnienie
  • Łucja Pawłowicz gr. 0 A- wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa"

 

Uczniowie klas 0-I

  • Zuzanna Zofia Wróblewska -II miejsce
  • Stanisław  Wiszniewski- wyróżnienie

Uczniowie klas II-III

  • Oskar Żebrowski -II miejsce
  • Marcel Winko- III miejsce
  • Gabriela Szymańska- wyróżnienie



Ogólnopolski Konkurs Historyczny
im. Majora Marka Gajewskiego
„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA  POLSKIEGO W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY.”

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
  • Jakub Piotrowski ucz kl.VIb
  • Stanisław Świerżewski ucz kl.Va
  • Łucja Twarowska ucz kl.Va
  • Julia Laskowska ucz kl.VIa
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
  • Julia Laskowska ucz kl.VIa
  • Łucja Twarowska ucz kl.Va
  • Stanisław Świerżewski ucz kl.Va
Ogólnopolski konkurs Multitest 2014 z historii

  • Łucja Twarowska ucz kl.Va wyróżnienie