Klasa 3E (2017/2018)
poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:15

Jestem dumny, że jestem Polakiem

Słowa te były hasłem przewodnim apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 10 listopada 2017 roku,  w przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży.  Zebranych powitała pani wicedyrektor Bożena Wykowska.  Następnie uczniowie klas IIID i IIIE pod opieką pani wicedyrektor Małgorzaty Kuczewskiej, pani Katarzyny Sobuty i pani  Agnieszki Faryny  przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klas I-III i oddziałów przedszkolnych, jak wiodła droga Polaków do wolności i niepodległości.  Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych oraz poezji. Na zakończenie delegacje klas IIID i IIIE złożyły kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym por. Aleksandra Fleurę. Głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska.  Powiedziała, że występ ten był wspaniałą lekcja historii i patriotyzmu oraz podziękowała uczniom za przygotowanie uroczystości.

A. Faryna

Jestem dumny, że jestem Polakiem

Słowa te były hasłem przewodnim apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 10 listopada 2017 roku, w przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Zebranych powitała pani wicedyrektor Bożena Wykowska. Następnie uczniowie klas IIID i IIIE pod opieką pani wicedyrektor Małgorzaty Kuczewskiej, pani Katarzyny Sobuty i pani Agnieszki Faryny przedstawili swoim koleżankom i kolegom z klas I-III i oddziałów przedszkolnych, jak wiodła droga Polaków do wolności i niepodległości. Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych oraz poezji. Na zakończenie delegacje klas IIID i IIIE złożyły kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym por. Aleksandra Fleurę. Głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska. Powiedziała, że występ ten był wspaniałą lekcja historii i patriotyzmu oraz podziękowała uczniom za przygotowanie uroczystości.

A. Faryna

poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:14

Brawa dla Justynki!

Justynka Dudas  zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I-III w  V Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej w hołdzie Witoldowi Lutosławskiemu,  który odbył się 9 listopada 2017 roku w Drozdowie. Na scenie drozdowskiej szkoły Justynka wystąpiła z Piosenką „Jedenasty listopada”.  Konkurencja był  duża, bo w konkursie wystąpiło ponad 60 młodych artystów ze szkół  w Piątnicy, Kisielnicy, Dobrzyjałowie, Olszynach, Jeziorku, Kupiskach, Rakowie Boginiach, Drozdowie oraz szkół nr 2, 4 i 7 w Łomży. Gratulujemy serdecznie sukcesu.

Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>