Wieści świetlicowe

Słońce coraz mocniej przygrzewa, czujemy powoli zapach wakacji a to oznacza ciągłe wypady na podwórko szkolne, grę w piłkę i skoki przez skakankę. Znajdujemy jednak czas na wytężoną pracę: kwiaty, laurki dla mam, zabawy z językiem polskim no i język migowy. W poniedziałek 20 maja gościliśmy u nas Panią Martę Ostrowską, która jest tłumaczem języka migowego. Każdy z nas miał szansę przeliterować swoje imię i pokazać najczęściej używane słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, do widzenia. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie za odwiedziny a z okazji zbliżającego się Dnia Mamy wszystkim jubilatkom życzymy zdrowia i pociechy z dzieci.

środa, 13 marca 2019 20:51

Babeczki na Dzień Kobiet, zabawy taneczne, przebiśniegi, bociany, motyle, konkurs a nawet ping pong– to wszystko co przeżywaliśmy podczas pobytu na świetlicy.

Serdecznie gratulujemy Zuzi oraz Julii za III miejsce i wyróżnienie w konkursie „Walentynka, ale nie na czerwono”.

Zimy się nie boimy jednak tęsknimy za wiosną, zerknijcie do galerii – tam zobaczycie jak  żegnamy mróz i śnieg.

Katarzyna Sobuta

Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

Światowy Dzień Pluszowego Misia – tak, jest taki dzień. Nie można wyobrazić sobie świata bez uroczego, łagodnego misia. Jest on patronem wielu przedszkoli i żłobków w Polsce i na świecie. Mały czy duży, różowy czy brązowy, z kokardką lub w kubraczku, nieważne, każdy jest piękny i wyjątkowy. W świetlicy także uczciliśmy misia: były zabawy, zawody, tańce, n konkurs na najładniej narysowanego misia a nawet słodka niespodzianka. Sami zobaczcie jak się bawiliśmy!!! Galeria

wtorek, 09 października 2018 20:50

Międzynarodowy Dzień Uśmiechu

Słyszeliście kiedyś o kalendarzu świąt nietypowych. W świetlicy taki funkcjonuje. W piątek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Śmiech to przecież zdrowie!!!. Nawet gdy ktoś miał pochmurną minę podczas zabawy z balonami szybko o troskach zapomniał.

Poprawiony: wtorek, 09 października 2018 20:58