Piłka nożna
Sukces drużyny piłki nożnej chłopców SP4 Łomża ŁKS
Wpisany przez Joanna Wiśniewska

Sukces drużyny piłki nożnej chłopców SP4 Łomża  ŁKS

Drużyna chłopców SP4 Łomża ŁKS  30.09.2013 zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska. Finał odbył się w Białymstoku i brało w nim udział 8 najlepszych drużyn z województwa  podlaskiego, które przeszły dwuetapowe eliminacje.

I etap- miejski  odbył się w Łomży na Orliku przy ul. Katyńskiej. Tu walczyło  o  eliminacje do półfinału  wojewódzkiego 6 drużyn i tylko jedna mogła uzyskać awans. Udało  się  to drużynie  SP4 ŁKS. W półfinale było aż 8 grup, a w każdej 5 drużyn  i tutaj SP4  Łomża ŁKS również zdobyła  I miejsce, czym uzyskała awans do finału wojewódzkiego. W finałowym  meczu zagrała drużyna  SP4 Łomża  ŁKS i  GKS Gródek (wynik 4:0).

Nagrodą za uzyskanie I  miejsca w  finale  wojewódzkim były  medale, puchar, komplet strojów sportowych i najważniejsze- awans do etapu  ogólnopolskiego Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska w Warszawie, który odbędzie  się 9-12.10.2013, w którym  zmierzą   się najlepsze drużyny  z każdego województwa  z  Polski.

10. Barzyk Jakub  ze Szkoły Podstawowej   nr  4 w Łomży

Zawodnicy z ŁKS trenowani  są  przez pana Artura  Nadolnemu, a zawodnicy z SP4 przez pana Marcina  Piotrowskiego, który bardzo  dziękuje panu Arturowi  za współpracę. W ubiegłym  roku drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w  Łomży również dotarła do finału wojewódzkiego turnieju i zajęła IV miejsce.

Gratulujemy  chłopcom i  ich trenerom i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w Galerii

Sukces naszych sportowców!

Dnia 1 października 2012r. drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży (rocznik 1999-2000r.) zdobyła IV miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Finale Wojewódzkim  w Białymstoku.
       W pierwszym etapie eliminacji miejskich, które odbyły się w dn. 07.09.12 na orliku w Łomży przy ul. Katyńskiej nasza drużyna rywalizowała z 6 drużynami i po zaciętej walce toczonej w   duchu fair-play, zdobyliśmy pierwsze miejsce i tym samym awans do eliminacji gminnych. W dniu 21.09.12r. również w Łomży cztery drużyny walczyły o awans do finału wojewódzkiego i to naszej drużynie przypadł zaszczyt reprezentowania miasta w województwie podlaskim.

Spośród 8 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B :Orlik Augustów, FC Łapy, ZS  Czyżew, SP4 Łomża, UKS Pionier Brańsk, UKS Konar Kora Korycin, Jaświły I,  Chłopaki z Dziesięcin - nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Warto wspomnieć, iż mecz o srebrny medal z drużyną Orlik Augustów, późniejszym zwycięzcą całego turnieju, był bardzo wyrównany i zacięty. Przez ogromną część meczu, nasza drużyna przeważała na boisku. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na IV miejscu w województwie podlaskim.

mgr Marcin Piotrowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Kolejny sukces naszych sportowców
Wpisany przez Ewa Bargielska

Chłopcy z rocznika 2000 wzięli udział w „ II Turnieju O Puchar Premiera Donalda Tuska”. W eliminacjach gminnych po bardzo zaciętej walce udało się im wygrać wszystkie mecze i spośród 6 zespołów uklasyfikować się na zasłużonym I miejscu. Kolejnym etapem były eliminacje wojewódzkie,  w których byliśmy faworytami. Nie mogliśmy zawieść, i tak też się stało.  Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży po raz pierwszy awansowała z I miejsca do finału wojewódzkiego, w którym zajęła V miejsce spośród 26 drużyn z województwa podlaskiego.
Uczniów przygotował Pan Marcin Piotrowski.

Gratulujemy !!!

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa

Dnia 29.04. 2011 r. chłopcy z rocznika 2000 i młodsi  wzięli udział  w eliminacjach do  XVI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. Po bardzo zaciętej walce ulegli jedynie faworytowi  rozgrywek uczniom Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łomży, wynik  3:1 i zostali sklasyfikowani na drugim miejscu.

1. Sp Nr 5 Łomża

2. Sp Nr 4 Łomża

3. Sp 2 Łomża

4. ŁKS ŁOMŻA 1925

Turniej Futsalu

gify piłka nożna

Dnia 05 lutego 2011r uczniowie z naszej szkoły brali udział w turnieju futsalu , który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. W klasyfikacji chłopców, w której brało udział  dziesięć drużyn udało się nam wywalczyć złoty medal. Dziewczęta rywalizując z bardzo wymagającym przeciwnikiem wywalczyły brązowy medal.