Informacje PDF Drukuj Email

Szkoła jest czynna od godz 700.

Puchar Prezydenta Łomży zostaje w Łomży! PDF Drukuj Email

Bezkonkurencyjne po raz kolejny okazały się zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy 4  Łomża i Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki UKS 4 Łomża CUP 2019 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego.

Dziewczęta zajęły I miejsce pokonując drużyny z Ełku i Zambrowa. Do Łomży trafił też tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Zdobyła go kapitan łomżyńskiego zespołu Maja Sierzputowska. Najlepszą zawodniczką UKS 4 Łomża została Oliwia Cwalina.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski. Puchary i medale wręczał zawodniczkom dyrektor Miejskiego Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na pomoc tych osób. Bez tego wielu przedsięwzięć nie udałoby się nam zrealizować.” – mówi trener drużyny  i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży Marcin Piotrowski dodając: „Nieoceniona jest również pomoc rodziców młodych koszykarek i  Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4  w Łomży Pani dr Iwony Borawskiej oraz dyrektora ZSTiO w Łomży Pana Artura Ciborowskiego.” Organizatorem turniej był Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża i Urząd Miejski w Łomży.

W turnieju wzięły udział drużyny:

UKS 4 ŁOMŻA

UKS 3 EŁK

UKS 5 NENUFAR EŁK

UKS ORKAN ZAMBRÓW

Wyniki spotkań:

UKS 4 Łomża vs UKS ORKAN ZAMBRÓW 75:5

UKS 3 EŁK vs UKS 5 NENUFAR EŁK 47:29

UKS 4 Łomża vs UKS 3 EŁK 41: 40

UKS ORKAN ZAMBRÓW vs UKS 5 NENUFAR EŁK 17:40

UKS 3 EŁK vs UKS ORKAN ZAMBRÓW 59:11

UKS 4 Łomża vs UKS 5 NENUFAR EŁK 40:17

Skład drużyny UKS 4 Łomża:

1. Maja Sierzputowska kpt.

2. Natalia Jankowska

3. Hanna Faryna

4. Oliwia Łada

5. Zofia Cichocka

6. Oliwia Cwalina

7. Izabela Gleba

8. Marta Dobrowolska

9. Michalina Siedlanowska

10. Pawłowicz Łucja

11. Wiktoria Chojnowska

12. Nikola Kozłowska

13. Gabriela Ustaszewska

14. Pola Balewska

15. Justyna Dudas

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom super turnieju oraz  podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy podeszli bardzo odpowiedzialnie i profesjonalnie do spraw związanych z organizacją turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Trener Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża

Dziękujemy również naszym Sponsorom:

Urząd Miasta Łomża

Styropian Plus

Kawiarnio-Restauracja Łomżanka Spółdzielnia Socjalna

Apteka Gemini

PEPEES S.A

Magiczna moc bajek PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2019/2020 w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły realizowany jest projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek".

Konsultacje logopedyczne PDF Drukuj Email
środa, 11 września 2019 11:36

We wtorek 17 września odbędą się konsultacje logopedyczne. Od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy  rodziców uczniów klasy I a i I b. Od godz. 18.00 ( po zebraniu)  zapraszamy rodziców uczniów klasy I c i I d. Podczas konsultacji rodzice zapoznają się z wynikami  diagnozy  uzyskanej   po badaniach przesiewowych .                                                                            Logopeda – Magdalena Tyszka

Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru PDF Drukuj Email