Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
czwartek, 14 stycznia 2016 13:20
  • Trzcinka Natalia kl.Va, Truskolaska Martyna kl.Va,Solińska Wiktoria kl.Va, Tomaszewska Wiktoria kl.VB, Lubińska Natalia kl.Vb, Ołtarzewska Aleksandra kl.Vb, Witkowska Natalia kl.VIa, Reglewska Daria klVIa, Twarowska Łucja kl.VIa, Truskolaska Joanna kl.VIa -III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w piłce nożnej dziewcząt
  • Witkowska Klaudia kl.IVa - III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Mistrzostwa Miasta Łomża
  • Drużyna dziewcząt UKS 4 Łomża : Oleksy Lena, Szyłak Zuzanna, Aleksandrowicz Andżelika, Pac Natalia, Lusa Aleksandra, Modzelewska Aleksandra, Cwalina Monika, Witkowska Klaudia, Żalek Oliwia, Gontarska Weronika i Orłowska Weronika - II miejsce w Towarzyskim Turnieju Mini Koszykówki  w Białymstoku
  • Drużyna dziewcząt UKS 4 Łomża : Oleksy Lena, Szyłak Zuzanna, Aleksandrowicz Andżelika, Pac Natalia, Lusa Aleksandra, Modzelewska Aleksandra, Cwalina Monika, Witkowska Klaudia, Żalek Oliwia, Gontarska Weronika i Orłowska Weronika - II miejsce w  Mistrzostwach Miasta Łomży w koszykówce
  • Drużyna dziewcząt UKS 4 Łomża : I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego "Łomża Cup 2016"
  • Drużyna dziewcząt UKS 4 Łomża: II miejsce w półfinale i III miejsce w finale grupy zachodniej w koszykówce dziewcząt
  • Drużyna dziewcząt UKS 4 Łomża : IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki "Mazurska Wiosna 2016"
  • Drużyna chłopców UKS 4 Łomża : I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Łomża
Poprawiony: poniedziałek, 02 stycznia 2017 20:54