Kadra

Rok szkolny 2017/2018

 

 

Dyrektor szkoły
dr Iwona Borawska

 


Wicedyrektor szkoły:  mgr Bożena Wykowska

Wicedyrektor szkoły:  mgr Małgorzata Kuczewska

 

 

KADRA PEDAGOGICZNA


Biblioteka

mgr Beata Wadowska

mgr Dorota Kaja

 

Świetlica

mgr Ewa Napiórkowska

mgr Monika Kowalska

mgr Milena Bistroń

mgr Marta Kowalczyk-Bożomańska

 

Pedagog

mgr Jolanta Kozłowska

mgr Anna Pawelec

 

Psycholog

mgr Małgorzata Jankiewicz


Logopeda

mgr Magdalena Tyszka

 

Rewalidacja

mgr Beata Nowacka

 

Oddział Przedszkolny

0A - mgr Katarzyna Karpińska/mgr Anna Gromadzka

0B - mgr Magdalena Żok/mgr Katarzyna Cwalina

0C - mgr Barbara Porwoł/mgr Sylwia Jankowska

 

Klasy I

IA - mgr Justyna Zduńczyk

IB - mgr Monika Kowalska, mgr Bożena Wykowska

IC - mgr Małgorzata Juchimowicz

 

Klasy II

IIA - mgr Monika Kozikowska

 

Klasy III

IIIA - mgr Barbara Grądzka

IIIB - mgr Małgorzata Kadłubowska

IIIC - mgr Elżbieta Polakowska

IIID - mgr Małgorzata Kuczewska, dr Iwona Borawska, mgr Katarzyna Sobuta

IIIE - mgr Agnieszka Faryna

IIIF - mgr Anna Mioduszewska

 

Klasy IV

IVA - mgr Michał Leszak

IVB - mgr Wioletta Wądołowska

IVC - mgr Urszula Nadrowska

IVD - mgr Natalia Łebkowska

 

Klasy V

VA - mgr Henryka Dąbrowska

VB - mgr Emilia Tesz

VC - mgr Jadwiga Tomaszewska

 

Klasy VI

VIA - mgr Anna Kozikowska

VIB - mgr Janina Czerepowicz/mgr Jolanta Kozłowska

VIC - mgr Iwona Dudek

 

Klasy VII

VIIA - mgr Grażyna Fiertek

VIIB - mgr Joanna Wiśniewska


Biologia

mgr Michał Leszak

 

Chemia

mgr Natalia Łebkowska

 

Fizyka

mgr Tomasz Brokowski

 

Geografia

mgr Michał Leszak


Historia

mgr Jadwiga Tomaszewska

 

Informatyka

mgr Jan Kraiński

mgr Katarzyna Mieczkowska

 

Język angielski

mgr Emilia Tesz

mgr Urszula Nadrowska

mgr Małgorzata Jankiewicz

 

Język niemiecki

mgr Agnieszka Bałdyga-Krupińska

 

Język polski

mgr Henryka Dąbrowska

mgr Iwona Dudek

mgr Wioletta Wądołowska

mgr Joanna Wiśniewska


Matematyka

mgr Anna Kozikowska

mgr Grażyna Fiertek

 

Muzyka

Mateusz Kurkowski

 

Plastyka

mgr Andrzej Piotrowski

 

Przyroda

mgr Janina Czerepowicz

mgr Michał Leszak

 

Religia

mgr Regina Parzych

ks. Maciej Curyło

ks. Paweł Szabłowski

 

Technika

mgr Andrzej Piotrowski

 

Wychowanie fizyczne

mgr Marcin Piotrowski

mgr Piotr Dziekoński

mgr Jarosław Świątkiewicz

mgr Natalia Łebkowska

mgr Michał Leszak

 

Zajęcia komputerowe

mgr Joanna Wiśniewska

mgr Jan Kraiński

 

Zajęcia techniczne

mgr Andrzej Piotrowski

 

Pomoc nauczyciela

mgr Aleksandra Paras

mgr Iwona Kamienowska

mgr Iga Wojciechowska-Gruszfeld

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

 

Sekretariat

mgr Patrycja Jarnutowska - Inspektor ds. administracyjnych

 

Księgowość

mgr Joanna Liżewska - Główny Księgowy

Katarzyna Rutkowska - Referent ds. finansowo – księgowych

 

Administracja

Monika Zaczek - Referent

Piotr Stanik - Inspektor ds. gospodarczo-technicznych

 

Pracownicy obsługi

Dorota Kalinowska - Woźna

Wanda Niewiarowska - Szatniarka

Alina Żyłko - Sprzątaczka

Grażyna Gałązka - Sprzątaczka

Bożena Cichos - Sprzątaczka

Małgorzata Młynarczyk - Sprzątaczka

Tadeusz Rogiński - Konserwator

 

Kuchnia

Maria Budrik - Intendent

Barbara Dobrowolska - Kucharka

Teresa Urban - Pomoc kuchenna

Jolanta Dzbeńska - Pomoc kuchenna

 

Opieka medyczna

lic. pielęgniarka Agnieszka Puławska