Informacje
Konkurs pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie” PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają dzieci z oddziałów zerowych do wzięcia udziału w konkursie pt. „Piosenki patriotyczne i dawne pieśni żołnierskie”. Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Będzie miał formę prezentacji przez uczestnika dowolnej piosenki patriotycznej lub dawnej pieśń żołnierskiej. Dla uczestników przewidziano dyplomy, dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje zawiera regulamin.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

dr Iwona Borawska

Organizatorzy: Elżbieta Polakowska, Katarzyna Cwalina, Sylwia Jankowska

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Karta informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych zostanie umieszczona na stronie i wysłana do szkół w późniejszym terminie.

 
Zebrania z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
czwartek, 14 marca 2019 17:25

Zebrania z rodzicami odbędą się w następujących terminach:

19 marca godz. 17.00- klasy I- III

20 marca godz. 17.00- klasy IV-VIII.

Serdecznie zapraszamy!

 
Grający wiatr PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
wtorek, 12 marca 2019 12:02

Muzycy agencji MAT po raz kolejny  sprawili uczniom naszej szkoły muzyczną ucztę.  Wszystko za sprawą   poruszających serce i  duszę utworów granych na fletni Pana, oboju oraz flecie poprzecznym.  Motywem głównym  audycji były walce w krainie Pani Muzyki.  Konkurs wokalny  w grupie uczniów klas pierwszych wygrała Ewa Truchel z klasy I b  natomiast konkurs wiedzy  Nikola Kaszuba z klasy III a.

 

 
Zaproszenie do udziału w konkursach PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
środa, 06 marca 2019 13:28

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim „Wszyscy jesteśmy tacy sami” – adresowanego do uczniów klas IV-VII  łomżyńskich szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest samodzielne napisanie wiersza na powyższy temat.

Finał konkursu odbędzie się  w kwietniu  2019 roku. Lista laureatów, miejsce, termin oraz godzina wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4lomza.pl oraz przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu. Liczymy na udział w konkursie i życzymy powodzenia.Organizatorzy konkursu: mgr Katarzyna Sobuta  oraz mgr Beata Nowacka

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży oraz organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wszyscy jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dzieci” adresowanym do uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej na powyższy temat.

Finał konkursu odbędzie się  w kwietniu  2019 roku. Lista laureatów, miejsce, termin oraz godzina wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4lomza.pl oraz przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Szczegółowe informacje  zawiera regulamin konkursu. Liczymy na udział w konkursie i życzymy powodzenia.Organizatorzy konkursu: mgr Katarzyna Sobuta  oraz mgr Beata Nowacka

dr Iwona Borawska

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4

im. Generała Władysława Andersa w  Łomży

Poprawiony: środa, 13 marca 2019 11:58
 
Projekt E-Twinning "600 Postkarten zum 600 Jubiläum der Stadt Łomża in Polen" PDF Drukuj Email

W I semestrze bieżącego roku szkolnego 18 uczniów z klas 8a i 8b wzięło udział w międzynarodowym projekcie E-Twinning pt: "600 Postkarten zum 600 Jubiläum der Stadt Łomża in Polen" - "600 pocztówek na 600-lecie miasta Łomża w Polsce". Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Łomży Pan Mariusz Chrzanowski. Nasi uczniowie wymienili się pocztówkami z uczniami z miejscowości Yiannitsa w Grecji. Pocztówki w języku niemieckim zawierały podstawowe informacje na temat naszego miasta i szkoły, zainteresowań uczniów i sposobów spędzania przez nich czasu wolnego.

Dnia 28.02.2019 uczniowie uczestniczący w projekcie wzięli udział w uroczystym podsumowaniu projektów organizowanych z okazji 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Inicjatorem przedsięwzięcia było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Łomża. Pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w projektach w imieniu prezydenta Mariusza Chrzanowskiego wręczył jego zastępca Andrzej Stypułkowski. Galeria

 
„Łomża – moje miasto” PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 01 marca 2019 13:55

Pod takim hasłem  już po raz piętnasty  28 lutego 2019 r. odbył się w  Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży im. Generała Władysława Andersa Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Łomży. Tradycyjnie jego  uczestnikami byli uczniowie klas trzecich  łomżyńskich szkół podstawowych, którzy pomyślnie przebrnęli przez etap szkolny.  Celem konkursu było promowanie  postaw patriotycznych  przez poznawanie historii naszego miasta, jego obecnych walorów  kulturowych i przyrodniczych. Podczas zmagań finałowych uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę.

Zwycięzcami  tegorocznej edycji zostali:

I miejsce – Anna Pliszewska

II miejsce  Alicja Frąckiewicz oraz Filip Gogov

III miejsce – Karol Łebkowski

Wyróżnienie - Piotr Żyluk

Wszyscy uczestnicy  otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a laureaci okolicznościowe statuetki.Nagrody rzeczowe uczestnikom konkursu ufundowała  Pani Bernadeta Krynicka- poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Galeria

Poprawiony: sobota, 02 marca 2019 21:09
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 73