Wpisany przez Małgorzata Kadłubowska

Dnia 11.01.2011r. odbył się w naszej szkole etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii dla uczniów z powiatów: m. Łomża, kolneńskiego i łomżyńskiego.

W konkursie brało udział 45 uczestników.

Pani Dyrektor Iwona Borawska  gorąco powitała wszystkich zebranych gości w progach naszej szkoły. Pogratulowała uczniom i ich nauczycielom dojścia do etapu rejonowego oraz życzyła dalszych sukcesów. Głos zabrała również Pani wizytator - Krystyna Wiśniewska, która dołączyła do życzeń, a następnie przekazała bezpieczną kopertę zawierającą testy konkursowe. Nad sprawnym przebiegiem konkursu  czuwało prezydium w składzie:

Pani Jadwiga Tomaszewska – przewodnicząca ,

Pan Waldemar Cieślik – wiceprzewodniczący

Pani Izabela Ramotowska – sekretarz.

Wpisy do kroniki świadczą o tym, że organizacja konkursu była na najwyższym poziomie. Uczestnicy chwalili atmosferę i organizację. Listę zwycięzców poznamy niebawem.

Jadwiga Tomaszewska