Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 PDF Drukuj Email

Klaudia Pianka kl.IIIb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Aleksandra Karpińska kl.IIIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Łucja Twarowska kl.IIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Piotr Chojnowski kl.IIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Dominik Sztejno kl.IIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Kamil Duda kl.Va -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Michał Mieczkowski kl.VIb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Eryk Mroczko kl.VIb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Rafał Czajkowski kl.IVb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Alicja Turowska  kl.VIb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur 2012"

Michał Mieczkowski kl.VIb- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Władysław Anders - Wielki Polak XX wieku".

• Drużyna: Eryk Mroczko kl.VIb, Michał Mieczkowski kl.VIb, Bartosz Bałazy kl.VIb -III miejsce  w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego ,,MIX"
  •  Michał Mieczkowski kl.VIb -laureat II Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno - Matematycznej.

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

• RAFAŁ BIENIAS                 ucz kl.VIb -laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • MICHAŁ MIECZKOWSKI  ucz.kl.VIb -laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  •  ERYK MROCZKO               ucz.kl.VIb -laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego