Ślubowanie uczniów klasy I PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
czwartek, 27 października 2016 14:01

26 października 2016r. w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej. Prowadziła ją pani wicedyrektor Bożena Wykowska. W pierwszej części spotkania pierwszoklasiści, we współudziale dwóch mam, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po krótkim programie artystycznym nastąpiło oficjalne ślubowanie oraz pasowanie na uczniów. Prowadziła je pani dyrektor Iwona Borawska. Uczniowie byli bardzo przejęci. Z rąk pani dyrektor odebrali pamiątkowy dyplom. Rodzice podziękowali dyrektorowi szkoły za przyjęcie ich dzieci w poczet uczniów szkoły.  Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, którego główną atrakcją był tort w kształcie książki i płonące na nim świece- petardy. Cała uroczystość przebiegała w sympatycznej, przyjaznej atmosferze.

Fotogaleria

Poprawiony: piątek, 28 października 2016 12:15