wtorek, 09 października 2018 20:40

Miejskie zawody w piłce nożnej chłopców

4 października 2018 roku odbyły się zawody miejskie w piłce nożnej chłopców (rocznik 2006 i młodsi). Drużyna SP nr 4 nie była faworytem rozgrywek, więc niektórym zawodnikom towarzyszył stres. Całe to negatywne napięcie minęło jednak razem z gwizdkiem rozpoczynającym pierwszy mecz, w którym nasza drużyna pokonała SP9. Walkę o półfinał młodzi piłkarze z naszej szkoły musieli stoczyć z wymagającym rywalem, a mianowicie SP1. Jak się później okazało, ponownie to my mogliśmy cieszyć się z upragnionego zwycięstwa. Po tym spotkaniu czekała nas dłuższa przerwa, podczas której był czas na zregenerowanie sił i przygotowanie na decydujące starcie o finał. Zawodnicy SP4 wykazali się ogromną determinacją, wolą walki i zaangażowaniem. Wygrali trzeci mecz z rzędu, strzelając 9 bramek i nie tracąc ani jednej. Niestety, w finale mieliśmy do czynienia z drużyną, która popełniała mało błędów i po ciężkiej walce przegraliśmy ze SP7 1:0. Mimo To możemy być dumni z zajęcia przez naszą szkołę II miejsca i awansu na zawody powiatowe. Młodym piłkarzom gratulujemy!