Zawsze pamiętamy o Niepodległej... PDF Drukuj Email

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klasa II c pod kierunkiem pani Małgorzaty Juchimowicz i pani Beaty Wadowskiej wystąpili z programem patriotycznym pt. "Dla Niepodległej". Spotkanie odbyła się 22 listopada 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Oddziale dla Dzieci w Łomży. Publiczność, wśród której znaleźli się  seniorzy z Klubu Seniora, uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz dzieci z Przedszkola N 2 oraz nauczyciele, rodzice i dziadkowie gromkimi brawami nagrodzili występ drugoklasistów. Miłość do ojczyzny, pamięć i tożsamość połączyła pokolenia Polaków.

Miłym akcentem występu był wspólny śpiew pieśni patriotycznych oraz słowa uznania, które skierowały do uczniów i nauczycieli - pani Danuta Waśko oraz pani Renata Igielska. To wzruszające spotkanie pozostanie nam na długo w pamięci. Galeria