Drużyna koszykarek najlepsza w mieście! PDF Drukuj Email

gify koszykówkaW dniu 28 listopada 2012 roku drużyna  dziewcząt (rocznik  2000 i młodsze) ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży zajęła I miejsce w Mistrzostwach  Miasta Łomży w koszykówce dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły rozegrała  dwa mecze: jeden ze Szkołą Podstawową nr 5 w Łomży, drugi -  to starcie ze Szkołą Podstawową nr 9 w Łomży. Obydwa  mecze były zwycięskie dla naszej szkoły.

Szkołę Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa  reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:  Cwalina Klaudia, Gosiewska Zuzanna, Krajewska Eliza, Gołaś Anna,  Frankowska Alicja, Kozłowska Weronika, Jarosińska Julia, Gadomska Manuela, Szczęsna Julia, Dębska Wiktoria, Prończuk Karolina, Lusa Agata, Sabina Bekaeva.
Opiekunem drużyny jest p. mgr  Marcin Piotrowski.

Gratulejemy!