Wzorowy uczeń PDF Drukuj

 

„ Dzieci dumne miejcie zamiary;
górne miejcie marzenia i dążcie do sławy.
Coś zawsze z tego wyniknie”

Janusz Korczak

Rok szkolny 2015/2016

II semestr

Kl. IV a

Lena Oleksy śr. 5,55
Karol Kowalewski śr. 5,27
Marcel Winko śr. 5,09
Paweł Krasnowski śr. 4,91
Natalia Pac śr. 4,82


Kl. IV b

Michał Grodzki 5.45
Adrian Dobrowolski 5.18
Maciej Wesołowski 5.0
Urszula Kowalewska 4.91
Marek Cwalina 4,82


Kl. IV c

Oskar Żebrowski -5,81
Maja Dzięgielewska- 5,63-
Maciej Mieczkowski- 5,63
Marcin Piotrowski-5,36
Krzysztof Kopańczyk – 5,18
Zuzanna Trzewikowska -5,00
Maria Zalewska-5,00
Dominika Kozikowska – 4,90
Martyna Pijagin-4,90


Kl. V a

Paulina Chyl -5,45
Magdalena Lichomska -5,27
Gabriela Ramotowska -5,18
Anna Żabińska -5,18
Igor Kukso -5,00
Iga Domitrz -4,82
Julia Gałuszka -4,82


Kl. V b

Julia Krynica –5,73,
Anna Krynica –5,55,
Wiktoria Fabiszewska–5,00,
Wiktoria Mieczkowska–5,00,
Wiktoria Tomaszewska –5,00,
Mateusz Blusiewicz –4,91,
Patryk Żukowski– 4,82,


Rok szkolny 2014/2015

II semestr

Kl. IVa

  1. Chyl Paulina śr.5,18
  2. Lichomska Magdalena śr. 5,18
  3. Ramotowska Gabriela śr. 5,09
  4. Kukso Igor śr. 5,00
  5. Maliszewski Jakub śr. 5,00
  6. Żabińska Anna śr. 4,91
  7. Domitrz Iga śr. 4,82

KL.IVb

 

  1. Krynica Julia śr. 5,45
  2. Krynica Anna śr. 5,18
  3. Blusiewicz Mateusz śr. 4,91
  4. Fabiszewska Wiktoria śr. 4,91

 

KL. Va

 

  1. Twarowska Łucja śr. 5,82
  2. Świerżewski Stanisław 4,91

 

Kl. Vb

  1. Głasek Zofia śr. 5,36
  2. Żegalska Zofia śr. 5,36
  3. Chojnowski Piotr śr. 5,27
  4. Karwowska Maja śr. 5,27
  5. Tomasiak Julia śr. 5,18
  6. Cwalina Natalia śr. 5,09
  7. Wilimczyk Wiktoria 5,09
  8. Zawadzki Mateusz śr. 5,00

Kl. VIa

  1. Laskowska Julia śr. 5,6
  2. Pardo Maria śr. 5,27
  3. Żabińska Marianna śr. 4,82

Kl. VIb

  1. Piotrowski Jakub śr. 5,36

 


Rok szkolny 2013/2014

II semestr

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ

Wyniki klasyfikacji końcoworocznej

Rok szkolny 2013/14

Klasa IV a

1.

Łucja Twarowska

5,91

2.

Dominik Sztejno

5,18

3.

Stanisław Świerżewski

5,0

4.

Joanna Truskolaska

5,0

5.

Dawid Kossakowski

4,82

Klasa IV b

1.

Zofia Żegalska

5,91

2.

Zofia Głasek

5,64

3.

Maja Karwowska

5,64

4.

Natalia Cwalina

5,55

5.

Wiktoria Wilimczyk

5,55

6.

Mateusz Zawadzki

5,55

7.

Piotr Chojnowski

5,45

8.

Julia Tomasiak

5,45

9.

Agata Chojnowska

5,18

10.

Wiktor Łoziński

5,18

11.

Piotr Maciorowski

5,18

12.

Julia Wiśniewska

5,18

13.

Wiktoria Kiełek

5,0

14.

Igor Pogroszewski

4,91

15.

Izabela Milewska

4,82

Klasa Va

1.

Julia Laskowska

5,7

2.

Maria Pardo

5,27

3.

Marianna Żabińska

5,27

4.

Nina Wiśniewska

5,18

5.

Aleksandra Karpińska

5,09

6.

Oliwier Mroczko

5,09

7.

Patrycja Rutkowska

5,09

8.

Jakub Orski

5,0

9.

Izabela Czerwonko

4,91

Klasa Vb

1.

Jakub Piotrowski

5,46

2.

Klaudia Nikola Pianko

5,27

3.

Dawid Dzięgielewski

5,18

4.

Artur Ciecierski

5,09

5.

Alicja Gurtowska

5,0

6.

Maria, Gabriela Godlewska

4,9

Klasa VI a

1.

Karolina Prończuk

5,18

2.

Wiktoria Dębska

5,09

3.

Aleksandra Suproń

5,0

4.

Szymon Janczewski

4,91

5.

Weronika Kozłowska

4,82

6.

Wiktoria Laszkowska

4,82

Klasa VI b

1.

Klaudia Dłużniewska

5,82

2 .

Adrian Kiełczykowski

5,45

3 .

Małgorzata Borkowicz

5,36

4.

Rafał Czajkowski

5,36

5.

Anna Kozikowska

5,36

6.

Karolina  Mielnicka

5,36

7.

Marcin Sokołowski

5,36

8.

Aleksandra Kiełczykowska

5,18

9.

Krzysztof Metelski

5,18

10.

Julia Sokołowska

5,0

11.

Oliwia Zaniewska

5,0

12.

Hubert Wójcik

4,82

Klasa VI c

1.

Mateusz Brajczewski

5,54

2.

Julia Dzięgielewska

5,54

3.

Mateusz Skrodzki

5.54

4.

Karolina Juchimowicz

5,36

5.

Krzysztof Wesołowski

5,36

6.

Iwo Prusiński

5,27

7.

Karolina Purzeczko

5,27

8.

Julia Szczęsna

5,27

9.

Zofia Kadłubowska

5,18

10.

Karolina Małachowska

5,09

11.

Szymon Milewski

4,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2013\2014

I semestr

KLASA IV a

 

  • Łucja Twarowska         -śr ocen 5,64
  • Dominik Sztejno           -śr ocen 5,18
  • Stanisław Świerżewski   - śr ocen 5,18
  • Joanna Truskolaska        -śr ocen 5,18
KLASA IV b
  • Zofia Żegalska             -śr ocen 5,64
  • Zofia Głasek                -śr ocen 5,55
  • Mateusz Zawadzki         -śr ocen 5,36
  • Maja Karwowska           -śr ocen 5,27
  • Wiktoria Wilimczyk       -śr ocen 5,27
  • Piotr Chojnowski          -śr ocen 5,18
  • Natalia Cwalina             -śr ocen 5,00
  • Wiktor Łoziński            -śr ocen 4,91
  • Julia Tomasiak             -śr ocen 4,91

KLASA V a

  • Julia Laskowska          -śr ocen 5,50
  • Jakub Orski                -śr ocen 5,18
  • Marianna Żabińska       -śr ocen 5,09
  • Oliwier Mroczko          -śr ocen 5,00
  • Maria Pardo                -śr ocen 5,00
  • Aleksandra Karpińska    -śr ocen 4,82

KLASA V b

  • Jakub Piotrowski         -śr ocen 5,55
  • Klaudia Pianko           -śr ocen 4,82
  • Artur Ciecierski            -śr ocen 4,82
  • Alicja Gurkowska        -śr ocen 4,82

KLASA VI a

  • Karolina Prończuk         -śr ocen 4,78
KLASA VI b
  • Klaudia Dłużniewska        -śr ocen 5,67
  • Marcin Sokołowski -śr ocen 5,44
  • Karolina Mielnicka -śr ocen 5,22
  • Anna Kozikowska -śr ocen 5,22
  • Rafał Czajkowski -śr ocen 5,11
  • Krzysztof Metelski -śr ocen 5,11
  • Małgorzata Borkowicz -śr ocen 5,00
  • Adrian Kiełczykowski -śr ocen 5.00
  • Oliwia Zaniewska -śr ocen 4,89
  • Aleksandra Kiełczykowska  -śr ocen 4,78
  • Julia Sokołowska -śr ocen 4,78
KLASA VI c
  • Iwo Prusiński                -śr ocen 5,33
  • Karolina Juchimowicz -śr ocen 5,22
  • Mateusz Skrodzki -śr ocen 5,22
  • Krzysztof Wesołowski -śr ocen 5,11
  • Mateusz Brajczewski -śr ocen 5,00
  • Szymon Milewski -śr ocen 5,00
  • Natalia Purzeczko -śr ocen 5,00
  • Julia Dzięgielewska -śr ocen 4,80
  • Julia Szczęsna -śr ocen 4,88
  • Arkadiusz Szymański -śr ocen 4,88


Rok szkolny 2012\2013

II semestr

KLASA IV a

  • Julia Laskowska                          śr. ocen 5,73
  • Jakub Orski                                śr. ocen 5,36
  • Oliwier Mroczko                        śr. ocen 5,27
  • Aleksandra Karpińska                śr. ocen 5,18
  • Marianna Żabińska                     śr. ocen 5,18
  • Maria Pardo                                śr. ocen 5,09
  • Izabela Czerwonko                     śr. ocen 5,00
  • Nina Wiśniewska                        śr. ocen 5,00
  • Ignacy Jeżewski                          śr. ocen 4,91
  • Patrycja Rutkowska                    śr. ocen 4,82

KLASA IV b

  • Klaudia Nicola Pianko                śr. ocen 5,45
  • Jakub Piotrowski                        śr. ocen 5,45
  • Artur Ciecierski                          śr. ocen 5,18
  • Kamil Zacharzewski                  śr. ocen 5,18
  • Maria Godlewska                    śr. ocen 5,09
  • Alicja Gurkowska                     śr. ocen 4,90

KLASA V a

  • Karolina Prończuk                        śr. ocen 5,0
  • Wiktoria Dębska                           śr. ocen 5,0
  • Szymon Janczewski                     śr. ocen 4,80
  • Weronika Kozłowska                    śr. ocen 4,8
  • Aleksandra Suproń                        śr. ocen 4,8

KLASA V b

  • Klaudia Dłużniewska                     śr. ocen 5,6
  • Rafał Czajkowski                           śr. ocen 5,4
  • Karolina Mielnicka                          śr. ocen 5,3
  • Małgorzata Borkowwicz                śr. ocen 5,2
  • Anna Kozikowska                          śr. ocen 5,2
  • Adrian Kiełczykowski                    śr. ocen 5,1
  • Aleksandra Kiełczykowska            śr. ocen 4,8
  • Krzysztof Metelski                        śr. ocen 4,8
  • Oliwia Zaniewska                           śr. ocen 4,8

KLASA V c

  • Iwo Prusiński                               śr. ocen 5,3
  • Mateusz Skrodzki                       śr. ocen 5,3
  • Karolina Juchimowicz                  śr. ocen 5,2
  • Zofia Kadłubowska                      śr. ocen 5,0
  • Mateusz Brajczewski                  śr. ocen 5,1
  • Julia Dzięgielewska                      śr. ocen 5,1
  • Karolina MAłachowska               śr. ocen 5,1
  • Krzysztof Wesołowski                śr. ocen 5,1
  • Julia Szczęsna                              śr. ocen 5,0
  • Natalia Purzeczko                        śr. ocen 5,0

KLASA VI a

  • Maciej Zduńczyk                      śr. ocen 5,73
  • Dariusz Chojnowski                  śr. ocen 5,73
  • Wiktoria Laskowska                   śr. ocen 5,64
  • Mateusz Dudzinski                   śr. ocen 5,55
  • Małgorzata Polakowska             śr. ocen 5,55
  • Zuzana Gosiewska                    śr. ocen 5,45
  • Michał Maciorowski                  śr. ocen 5,45
  • Martyna Chojnowska                śr. ocen 5,36
  • Kamil Duda                                śr. ocen 5,36
  • Mateusz Żebrowski                   śr. ocen 5,27
  • Aleksandra Jabłońska                śr. ocen 5,18
  • Karolina Purzeczko                    śr. ocen 5,18
  • Zuzanna Sidor                            śr. ocen 5,09
  • Faustyna Parzych                      śr. ocen 5,00
  • Karolina Sokołowska                 śr. ocen 5,00

KLASA VI b

  • Paula Sznajder                          śr. ocen 5,55
  • Klaudia Januszewska                śr. ocen 5,45
  • Konrad Miliewski                     śr. ocen 5,36
  • Konrad Kędziorek                     śr. ocen 5,27
  • Julia Narewska                          śr. ocen 5,27
  • Michał Czajkowski                  śr. ocen 5,09
  • Martyna Brzeziak                    śr. ocen 5,18

KLASA VI c

  • Eliza Krajewska                              śr. ocen 5,1
  • Mateusz Burzyński                        śr. ocen 5,1
  • Karolina Wałkuska                          śr. ocen 5,1

I semestr  2012/2013

KLASA IV a

  • Julia Laskowska                                     śr. ocen 5,45
  • Marianna Żabińska                                 śr. ocen 5,27
  • Izabela Czerwonko                                 śr. ocen 5,18
  • Jakub Orski                                            śr. ocen 5,18
  • Aleksandra Karpińska                             śr. ocen 5,00
  • Oliwier Mroczko                                     śr. ocen 5,00
  • Maria Pardo                                           śr. ocen 5,00

KLASA IV b

  • Jakub Piotrowski                                   śr. ocen 5,36
  • Klaudia Nikola Pianko                           śr. ocen 5,18
  • Artur Ciecierski                                    śr. ocen 5,09
  • Kamil Zacharzewski                             śr. ocen 5,00

KLASA V a

  • Karolina Prończuk                               śr. ocen 5,20
  • Wiktoria Dębska                                  śr. ocen 4,80

KLASA V b

  • Klaudia Dłużniewska                            śr. ocen 5,50
  • Anna Kozikowska                                śr. ocen 5,10
  • Karolina Mielnicka                               śr. ocen 5,10
  • Rafał Czajkowski                                 śr. ocen 5,00
  • Małgorzata Borkowicz                         śr. ocen 4,90
  • Krzysztof Metelski                               śr. ocen 4,90
  • Oliwia Zaniewska                                śr. ocen 4,80

KLASA V c

  • Karolina Juchimowicz                          śr. ocen 5,10
  • Iwo Prusiński                                      śr. ocen 5,10
  • Mateusz Skrodzki                                śr. ocen 5,10
  • Julia Dzięgielewska                             śr. ocen 5,00
  • Krzysztof Wesołowski                         śr. ocen 5,00
  • Zofia Kadłubowska                             śr. ocen 4,90
  • Karolina Małachowska                        śr. ocen 4,90
  • Natalia Purzeczko                               śr. ocen 4,90

KLASA VI a

  • Wiktoria Laskowska                          śr. ocen 5,40
  • Dariusz Chojnowski                           śr. ocen 5,20
  • Mateusz Dudziński                             śr. ocen 5,20
  • Aleksandra Jabłońska                         śr. ocen 5,20
  • Małgorzata Polakowska                      śr. ocen 5,20
  • Maciej Zduńczyk                                śr. ocen 5,20
  • Zuzanna Gosiewska                            śr. ocen 5,10
  • Kamil Duda                                        śr. ocen 5,00
  • Karolina Purzeczko                              śr. ocen 5,00
  • Martyna Chojnowska                           śr. ocen 4,90
  • Mateusz Żebrowski                              śr. ocen 4,90
  • Michał Maciorowski                             śr. ocen 4,80

KLASA VI b

  • Konrad Kędziorek                              śr. ocen 5,30
  • Konrad Milewski                                śr. ocen 5,10
  • Paula Sznajder                                    śr. ocen 5,10
  • Mateusz Białucha                               śr. ocen 4,90
  • Martyna Brzeziak                               śr. ocen 4,90
  • Klaudia Januszewska                          śr. ocen 4,90

KLASA VI c

  • Eliza Krajewska                                 śr. ocen 5,00
  • Karolina Wałkuska                             śr. ocen 4,80

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!