Sport
Reprezentacja SP Nr 4
Wpisany przez Ewa Bargielska   

Reprezentacja SP Nr 4 zajęła I miejsce w eliminacjach do Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska, a w drugim etapie eliminacji II miejsce. 

Serdecznie gratulujemy !!!

                                                                                                          mgr Marcin Piotrowski

 
GRAFIK WYJŚĆ NA PŁYWALNIĘ MIEJSKĄ W ŁOMŻY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Bargielska   

GRAFIK WYJŚĆ NA PŁYWALNIĘ MIEJSKĄ W ŁOMŻY
PAŹDZIERNIK

DATAGODZINA LEKCYJNAKLASANAUCZYCIEL PRZEDMIOTUNAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
4.X.2010
poniedziałek
5.IV aM. Piotrowski (dziewczynki)P. Dziekoński (chłopcy)-
6.X.2010
środa
5.VI b, cP. Dziekoński (chłopcy z klasy
VI b i c)
J. Świątkiewicz
13.X.2010
środa
6.IV cM. Piotrowski (cała klasa)P. Dziekoński
15.X.2010
piątek
5.VI aJ. Świątkiewicz (chłopcy)
P. Dziekoński (dziewczynki)
-
18.X.2010
poniedziałek
5.V bJ. Świątkiewicz (chłopcy)-
21.X.2010
czwartek
6.V b, c V cP. Dziekoński (dziewczynki z klasy
V b i c)
J. Świątkiewicz (chłopcy)
-
22.X.2010
piątek
6.VI b, cJ. Świątkiewicz (dziewczynki
z klasy VI b i c)
P. Dziekoński
25.X.2010
poniedziałek
6.V aP. Dziekoński (cała klasa)J. Świątkiewicz
26.X.2010
wtorek
6.IV bJ. Świątkiewicz (dziewczynki)
M. Piotrowski (chłopcy)
-

 

GRAFIK WYJŚĆ NA PŁYWALNIĘ MIEJSKĄ W ŁOMŻY
LISTOPAD

DATAGODZINA LEKCYJNAKLASANAUCZYCIEL PRZEDMIOTUNAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
3.XI.2010
środa
5.VI b, cP. Dziekoński (chłopcy z klasy b i c)J. Świątkiewicz
4.XI.2010
czwartek
6.V c V bJ. Świątkiewicz (chłopcy)
P. Dziekoński (dziewczynki
z klasy V b i c)
-
5.XI.2010
piątek
5.VI aJ. Świątkiewicz (chłopcy)
P. Dziekoński (dziewczynki)
-
8.XI.2010
poniedziałek
5.IV aM. Piotrowski (dziewczynki)
P. Dziekański (chłopcy)
-
10.XI.2010
środa
6.IV cM. Piotrowski (cała klasa)P. Dziekoński
15.XI.2010
poniedziałek
5.V bJ. Świątkiewicz (chłopcy)-
19.XI.2010
piątek
6.VI b, cJ. Świątkiewicz (dziewczynki z klasy
VI b i c)
P. Dziekoński
22.XI.2010
poniedziałek
6.V aP. Dziekoński (cała klasa)J. Świątkiewicz
23.XI.2010
wtorek
6.IV bJ. Świątkiewicz (dziewczynki)
M. Piotrowski (chłopcy)
-

 

GRAFIK WYJŚĆ NA PŁYWALNIĘ MIEJSKĄ W ŁOMŻY
GRUDZIEŃ

 

DATAGODZINA LEKCYJNAKLASANAUCZYCIEL PRZEDMIOTUNAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
2.XII.2010
czwartek
6.V b, c V cP. Dziekoński (dziewczynki
z klasy V b i c)
J. Świątkiewicz (chłopcy)
-

3.XII.2010
piątek

6.VI b, cJ. Świątkiewicz (dziewczynki z klasy
VI b i c)
P. Dziekoński
13.XII.2010
poniedziałek
6.V aP. Dziekoński (cała klasa)J. Świątkiewicz
14.XII.2010
wtorek
6.IV bJ. Świątkiewicz (dziewczynki)
M. Piotrowski (chłopcy)
-

 

GRAFIK WYJŚĆ NA PŁYWALNIĘ MIEJSKĄ W ŁOMŻY
STYCZEŃ

 

DATAGODZINA LEKCYJNAKLASANAUCZYCIEL PRZEDMIOTUNAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
5.I.2010
środa
6.IV cM. Piotrowski (cała klasa)P. Dziekoński
7.I.2010
piątek
5.VI aJ. Świątkiewicz (chłopcy)
P. Dziekoński (dziewczynki)
-
10.I.2010
poniedziałek
5.IV aM. Piotrowski (dziewczynki)
P. Dziekoński (chłopcy)
-
12.I.2010
środa
5.VI b, cP. Dziekoński (chłopcy z klasy VI b i c)J. Świątkiewicz
17.I.2010
poniedziałek
5.V bJ. Świątkiewicz (chłopcy)-
 
Rok szkolny 2009/2010 PDF Drukuj Email
    W bieżącym roku szkolnym 2009/2010, wzorem lat poprzednich nasi uczniowie reprezentowali barwy naszej szkoły w zawodach z cyklu ,,Czwartki Lekkoatletyczne”. 

Nasi sportowcy to:

 
LPNazwiskoRok urodzeniaKonkurencja
1Martyna Jankowska199760m, skok w dal
2Aleksandra Szczęsna199760m, skok w dal
3Anna Kwiatkowska199760m, skok w dal
4Emilia Zduńczyk199860m, skok w dal
5Anna Ogonowska199860m, skok w dal
6Kornelia Jachimska199860m, skok w dal
7Kamil Zalewski199960m, piłeczka palantowa
8Jakub Rogalski199760m, skok w dal
9Mateusz Piechowski199760m, piłeczka palantowa
10Bartosz Sulkowski199760m, piłeczka palantowa
      
 Na szczególne uznanie zasługują wyniki: Mateusza Piechowskiego i Bartosza Sulkowskiego w rzucie piłeczką palantową. Stanęli oni wielokrotnie na podium w tej konkurencji. Uczniowie ci mają największą szansęna zakwalifikowanie się na zawody rangi krajowej. Przed nimi jednak jeszcze

runda wiosenna. 

    Późną jesienią odbyły się Mistrzostwa Łomży w Piłce Nożnej szkół podstawowych.Nasza drużyna piłkarska w składzie:1.  Łukasz Wronowski

2.  Bartosz Sulkowski

3.  Jakub Rogalski

4.  Mateusz Piechowski

5.  Sebastian Niebrzydowski

6.  Karol Dąbrowski

7.  Kamil Galiński

8.  Hubert Boroń

wywalczyła I miejsce zdobywając awans do dalszych rozgrywek. W kolejnym etapie (Mistrzostwa Grupy Zachodniej), nasi piłkarze zdobyli II miejsce.    Jak każdej zimy podczas ferii zimowych uczniowie mieli okazję rywalizować podczas ,,Pucharu Zimy”, imprezy patronowanej przez TKKF. Na zawodach tych zdobyliśmy III miejsce.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4