Kolejne zwycięstwo sportowe naszych koszykarek PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator www   
piątek, 09 grudnia 2016 12:56

We wtorek 6 grudnia 2016 roku  reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży, w której składzie znajdowały się zawodniczki z UKS 4 Łomża zdecydowanie wygrała półfinał grupy Zachodniej. Dziewczęta z miażdżącą przewagą pokonały zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową nr 3 w Grajewie oraz Szkołę Podstawową nr 9 w Łomży:

Sp 4 Łomża 64 vs 21 Sp 9 Łomża 
Sp 9 Łomża 11 vs 36 Sp 3 Grajewo 
Sp 4 Łomża 52 vs 19 Sp 3 Grajewo

W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Oleksy Lena, Szyłak Zuzanna, Ramotowska Gabriela, Lusa Aleksandra,  Modzelewska Ola, Witkowska Klaudia, Gontarska Weronika, Orłowska Weronika, Lichomska Magda, Tomaszewska Wiktoria, Żalek Oliwia, Julia Zalewska, Szeligowska Ola. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Marcin Piotrowski.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!